Bezszronowa dwudrzwiowa lodówka MIJIA Double Door 186L

Bezszronowa dwudrzwiowa lodówka MIJIA Double Door 186L

Xiaomi stale rozszerza swój ekosystem. Ostatnia nowość to dwudrzwiowa, bezszronowa lodówka Xiaomi Mijia o pojemności 186 litrów. Produkt będzie dostępny w Chinach w cenie 1499 juanów (około 960 zł).

W modelu tym zastosowano bezszronową technologię chłodzenia powietrzem, która eliminuje potrzebę ręcznego rozmrażania w przypadku narastania szronu. Wylot powietrza wewnątrz lodówki skierowano ku górze, co ma na celu zmniejszenie ilości chłodnego powietrza nawiewanego bezpośrednio na produkty spożywcze. To z kolei pozwala na szybsze schłodzenie przy jednoczesnym zmniejszeniu tempa wysychania owoców czy też warzyw.

Zgodnie z informacjami producenta, dodatkowym atutem tej lodówki jest jonowy moduł antybakteryjny i antyzapachowy, który może pochłaniać cząsteczki zapachów z lodówki przy współczynniku eliminacji zapachów na poziomie 90%.

Jej wymiary to 525 mm szerokości i 610 mm głębokości, przez co zajmuje ona powierzchnię zaledwie 0,32 m². Łączna pojemność tej lodówki to 186 litrów, z czego 120 litrów zajmuje komora chłodząca, a pozostałe 66 litrów zamrażarka. Urządzenie wyposażono w trzy czujniki, które dokładnie sprawdzają i utrzymują temperaturę wewnątrz niego. System chłodzenia dostosowuje się również do pory roku, co ma zapewnić optymalne chłodzenie przy minimalnym zużyciu energii. 

Obecnie model ten dostępny jest w przedsprzedaży w cenie 1299 juanów (około 830 zł) na popularnej chińskiej witrynie e-commerce JD.com.

Czytaj też:  POCO F4 GT po premierze. Oficjalna polska cena? 3 tysiące złotych

Źródło: XiaomiToday

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.