Amazfit Pop 2, czy ten model zawita do Europy?

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Xiaomi za pośrednictwem swojej submarki Huami poszerza portfolio smartwatchy o produkt pod nazwą AmazFit Pop 2.

Z informacji w sieci wynika, iż Amazfit przymierza się do premiery smartwatcha średniej klasy Amazfit Pop 2. Niestety w Europie pierwsza wersja tego zegarka nie była dostępna, lecz tym razem wszystko wskazuje na to, iż ten opisywany zegarek może jednak znaleźć się w europejskich sklepach. Po certyfikacji przez Bluetooth SIG możemy najprawdopodobniej spodziewać się debiutu tego modelu na rynku europejskim.

Certyfikacja Bluetooth SIG

Przede wszystkim urządzenie to wyposażone będzie w moduł Bluetooth 5.2. Jednak najciekawszą zmianą rzucającą się od razu w oczy, będzie w pierwszej kolejności większy ekran HD wykonany w technologii AMOLED. Pierwotny model tego smartwatcha wyposażono w ekran o przekątnej 1,43″ natomiast Amazfit Pop 2 otrzymał ekran o przekątnej, 1,78″. Jest to niewątpliwie duży przeskok, gdyż Amazfit klasy średniej, jakim jest Bip 3 czy też 3 Pro posiadają wyświetlacz o przekątnej 1.69 ″.

Podobnie jak inne urządzenia z poprzedniej serii, Pop 2 zamknięty zostanie w kwadratowej kopercie z zaokrąglonymi bokami. Na chwilę obecną nie ujawniono informacji czy ekran w tym modelu będzie również posiadał zaokrąglone krawędzie, czy też nie. Cena tego urządzenia, która raczej nie będzie wygórowana ani też data jego premiery nie zostały jeszcze oficjalnie ujawnione, lecz według przecieków urządzenie to może zadebiutować na rynku chińskim pod koniec tego miesiąca.

Źródło: XiaomiToday

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner