Inteligentne urządzenia Xiaomi w Europie

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Niedawno Xiaomi wprowadziło na rynek europejski dwa nowe urządzenia, takie jak inteligentna lampa sufitowa Mi Smart LED Ceiling Light oraz drukarkę do zdjęć Instant Photo Printer 1S. Przyjrzyjmy się bliżej tym produktom.

Inteligentna lampa sufitowa LED Xiaomi Mi Smart

Lampa ta ma zakres temperatury barw od 2700 K do 6000 K oraz jasność maksymalną do 6000 lumenów. Wyposażono ją w 48 diody LED, które cechują się odzwierciedleniem barw wynoszącym 95 Ra. Dzięki temu zapewniają one bardziej naturalne kolory oświetlenia. Według Xiaomi światło to nadaje się do pomieszczeń o powierzchni od 161 do 269 stóp kwadratowych.

LED Xiaomi Mi Smart posiada wstępnie ustawione dwa tryby światła, dzienne oraz wieczorne. Co ciekawe współpracuje ona w pełni z Asystentem Google oraz Amazon Alexa co zapewnia głosową obsługę tego produktu. Oświetleniem można sterować również za pomocą dedykowanej aplikacji. Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia użytkownikom łączenie się z innymi urządzeniami wchodzącymi w skład inteligentnego domu. 

Drukarka fotograficzna Xiaomi Instant Photo Printer 1S

Xiaomi Instant Photo Printer 1S głównie służyć ma wydrukom zdjęć prosto ze smartfona. Proces ten zajmuje jej około jedną minutę. Urządzenie to drukuje w dwóch głównych formatach. Jedna to 6-calowy, a drugi to 3-calowy format papieru fotograficznego. Papier fotograficzny Xiaomi pokryty jest folią ochronną, która czyni go wodoodpornym i odpornym na odciski palców, a także zapobiegać ma żółknięciu kolorów. 

Drukarka ta ma rozdzielczość 300 DPI, 256 odcieni szarości i podobno drukuje obrazy w wysokiej jakości. Dedykowana aplikacja pozwoli nam na monitorowanie ilości tuszu oraz papieru znajdującego się w urządzeniu. Produkt obsługuje połączenie bezprzewodowe, umożliwiając użytkownikom drukowanie plików JPEG i PNG za pośrednictwem aplikacji Xiaomi Home. 

Cena i dostępność

Lampę Xiaomi Mi Smart LED Ceiling Light wyceniono na kwotę 79,99 EUR (około 377 zł). Natomiast drukarka Xiaomi Instant Photo Printer 1S kosztuje odpowiednio 149 euro (około 700 zł) i 139 euro (około 655 zł) w Hiszpanii oraz Niemczech.  Dostępna ona jest z 10 arkuszami 6-calowego i 3-calowego papieru fotograficznego oraz bezatramentową taśmą do drukarki, która umożliwia wydrukowanie 20 zdjęć.

Źródło: GizmoChina

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner