Xiaomi Wireless Mouse 2 w sprzedaży

Xiaomi Wireless Mouse 2 w sprzedaży

Bezprzewodowa myszka Xiaomi miała swoją premierę w 2017 roku, kosztując zaledwie 10 dolarów. Po dwóch latach, odświeżona wersja “gryzonia” trafiła do sklepów.

Myszka Xiaomi 2. generacji została wyposażona w czujnik fotoelektryczny (optyczny) o czułości 1000 dpi i częstotliwości odświeżania 125 Hz, co w zupełności wystarczy do prac biurowych i… biurowych gier ;)

Zmianie uległa konstrukcja korpusu urządzenia. Teraz myszka jest całkowicie symetryczna, dzięki czemu tak samo komfortowo mogą jej używać osoby prawo- i leworęczne. Dodatkowo, rolka myszki jest teraz aluminiowa, a sam korpus z tworzywa o chropowatej strukturze, zwiększającej komfort trzymania.

Myszka jest zasilana wymienną baterią typu AA (jedno ładowanie powinno wystarczyć na 12 miesięcy), dwa przyciski i pierścień obrotowy. Do współpracy z komputerem, myszka wykorzystuje kanał radiowy o częstotliwości 2,4 GHz. Xiaomi Wireless Mouse 2 jest kompatybilna z systemami Microsoft Windows 7/8/10, Mac OS X 10.8 (lub nowszym), a także Chrome OS.

Xiaomi Wireless Mouse 2 has została wyceniona na 59 juanów, co daje w przeliczeniu niespełna 33 PLN. Produkt jest już w sprzedaży, choć póki co w oficjalnej witrynie Xiaomi.

Czytaj też:  Lampa doświetlająca Mijia Smart Display Hanging Light 1S

Źródło: Xiaomi

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.