Xiaomi Wiha – wkrętak “26 w 1” oficjalnie zaprezentowany

Xiaomi Wiha – wkrętak “26 w 1” oficjalnie zaprezentowany

Xiaomi nie przestaje zadziwiać produktami, jakie trafiają do jej oferty. Tym razem to nowy model wkrętaka, czy jak wolicie – śrubokręta.

Firma Xiaomi, a raczej jej producent partnerski – Wiha, wprowadziła do oferty chińskiego giganta nową odsłonę akcesorium, nota bene będącego już wcześniej w portfolio giganta. Wcześniej był to wkrętak precyzyjny “24 w 1”. Tym razem to wersja z 26 bitami (końcówkami). Poprzedni produkt, pomimo swej stosunkowo atrakcyjnej ceny, nie odniósł spektakularnego sukcesu. Nie mniej Xiaomi zdecydowało się na wprowadzenie nowej odsłony akcesorium.

Xiaomi Wiha “26 w 1” został wyceniony na 28 dolarów. Nieprzypadkowo przyrząd jest uznawany za jeden z ciekawszych i lepszych, choćby pod względem funkcjonalności, jakie można znaleźć na rynku.

Czytaj też:  Notebook Redmi G Gaming 2021 zaprezentowany

Unikalny system ukrywania bitów w rękojeści skutecznie zapobiega ich zagubieniu. Każda z 26 końcówek wykonana w procesie technologicznym, wykorzystującym obrabiarki cyfrowe (CNC), a za materiał do ich wykonania wykorzystano stal chromowo – wanadową, Końcówka mocująca rękojeści została wyposażona w prosty acz skuteczny system, ułatwiający zakładanie i zdejmowanie zeń bitów.

Jak to zwykle jednak bywa, wersja przeznaczona na rynek europejski, będzie… droższa. Jako, że wkrętak uhonorowano nagrodami Red Dot Award, IF Design, Stuttgart Design Award oraz 2018 German Design Award, mamy jasny znak tego, że produkt nie jest przeciętny. Stąd też jego cena, określona została na poziomie niespełna 77 funtów. Na tę chwilę można ją znaleźć w okazyjnej cenie 43,77 dolara, w jednym z najpopularniejszych sklepów internetowych w Chinach.

Czytaj też:  Jak zainstalować Xiaomi.eu na MI 11i i Redmi K40 Pro?

Źródło: Xiaomi Today

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.