Xiaomi Watch S1 Pro – co nam pokaże? Odpowiedź w czwartek

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Pod koniec zeszłego roku odbyła się premiera zegarka Xiaomi Watch S1. Zegarek ten zyskał opinię najpiękniejszego zegarka w dziejach Xiaomi dzięki eleganckiemu i stylowemu wzornictwu. Już jutro odbędzie się natomiast premiera wariantu Pro tego urządzenia, która towarzyszyć będzie wystąpieniu szefa firmy, Lei Juna.

Sama konstrukcja nie uległa radykalnej zmianie, lecz pierwsze, co się rzuca w oczy, to znacznie mniejsza ramka wokół ekranu. Tego akurat aspektu brakuje większości zegarków na rynku. Dzięki temu jego wygląd nabiera jeszcze bardziej eleganckiego wyglądu. W kopercie zegarka zauważyć można również obrotową koronę przycisku, która poprawia jego wygląd, ale również znacznie poprawi korzystanie z tego urządzenia. Szczegóły te sprawiają, iż zegarek ten wygląda jak smartwatch klasy premium. Model ten wyposażono w skórzany pasek, nawiązując tym samym do poprzedniej rewizji tego zegarka.

Oczywiście przed premierą Xiaomi nie ujawniło kluczowych danych ze specyfikacji technicznej drzemiącej w tym modelu, ale możemy być pewni, że urządzenie otrzyma kilka nowych funkcji. Wszystkie te informacje poznamy niebawem. Poinformujemy Was o nich tuż po premierze. Ze względu na rosnącą inflację na świecie oraz problemy z ciągłością dostaw podzespołów możemy spodziewać się, iż cena tego zegarka również wzrośnie względem poprzedniej generacji, do czego mogliśmy się już przyzwyczaić ostatnimi czasy.

Źródło: XiaomiToday

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner