Xiaomi Smart Camera 2 AI Enhanced Edition: kamera o rozdzielczości 2,5K

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Podczas dzisiejszych premier Xiaomi wprowadziło do sprzedaży na rynek chiński również nową kamerę, jaką jest Smart Camera 2 AI Enhanced Edition.

Specyfikacja techniczna

Produkt wyposażono w 4-megapikselową matrycę, która jest w stanie rejestrować filmy w rozdzielczości 2560 × 1440 pikseli, czyli w rozdzielczości 2,5K. Wysoka rozdzielczość ma na celu rejestrowanie wyraźnego obrazu wideo. Model ten cechuje się również możliwością prowadzenia monitoringu w podczerwieni. Co więcej, model ten posiada również wbudowane głośniki wyposażone w membranę PU + PEI, które zapewniają głośny dźwięk pomimo swojej kompaktowej konstrukcji.

Urzędzenie obsługuje funkcję dzwonienia jednym dotknięciem do aplikacji znajdującej się na urządzeniu partnera, z jednoczesną obsługą głosu w obu kierunkach.  Pod maską nowa kamera jest wyposażona w procesor 2.4TOPS AI i własny układ od Xiaomi, Mijia MJA1. Xiaomi Smart Camera 2 AI Enhanced Edition obsługuje również rozpoznawanie gestów, zwierząt, ludzkich kształtów czy twarzy. 

Urządzenie to dostępne jest w Chinach w kwocie 399 juanów (około 275 zł). Natomiast cena tej kamery w przedsprzedaży wynosi zaledwie 369 juanów (około 254 zł). Wysyłka zamówień rozpocznie się 2 października. Nie wiadomo obecnie, czy i kiedy będzie można kupić to urządzenie poza Chinami.

Źródło: GizmoChina

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner