Xiaomi wprowadza dwa nowe roboty sprzątające Xiaomi S10 i S10 Plus

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Xiaomi właśnie wprowadziło na rynek dwa nowe roboty sprzątające pod nazwą Xiaomi S10 oraz S10 Plus. Obydwa produkty obecnie dostępne są w sprzedaży na rynku Azji Południowo-Wschodniej w cenie około 270 euro (około 1265 zł). Co ciekawe powinny one pojawić się również na rynku globalnym.

Xiaomi S10 i S10 Plus

Specyfikacja techniczna Xiaomi S10 i S10+

Na wstępie zaznaczmy, iż główna różnica dzieląca te modele to pojemność akumulatora. Podstawowy model wyposażony jest w baterię o pojemności 3200 mAh, podczas gdy S10 Plus zasila bateria o pojemności 5200 mAh. Moc ssania w obu przypadkach wynosi 4000 Pa. W zupełności wystarczy ona na pozbycie się zanieczyszczeń typu kurz, włosy czy też większe okruchy przy jednym przejściu urządzenia. By skutecznie usuwać plamy model Xiaomi S10 Plus posiada obrotowe stopki mopujące, które dodatkowo są czyszczone w bazie. Generalnie zasada działania tego sprzętu jest taka sama jak inne chińskie klony np. Dreame Bot W10.

Ponadto Xiaomi S10 Plus posiada zbiornik na wodę o pojemności 200 ml, który uwalnia wodę równomiernie i bez wycieków. Dzięki niemu urządzenie to może mopować przez 80 minut co wystarczy do zaspokojenia potrzeb związanych z czyszczeniem domu o powierzchni 150 m².

Przy pomocy lasera LDS i LIDAR oba roboty mogą skanować pomieszczenia w zakresie 360° i szybko tworzyć mapę, niezależnie od warunków oświetleniowych w danym pomieszczeniu. Pozwala to precyzyjnie planować trasę sprzątania bez żadnych pominięć i błędów.

Źródło: XiaomiToday

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner