Xiaomi Mijia Italian 400L zadebiutowała w Chinach

Adam Błażejewski
2 komentarze

Dziś rano Xiaomi wprowadziło na rynek chiński nową lodówkę Mijia Italian Style o pojemności 400 litrów. Trzydrzwiowa lodówka będzie sprzedawana w Chinach w cenie 3499 juanów, czyli około 2080 zł.

Trzydrzwiowa lodówka Xiaomi Mijia Italian 400L

Mijia Italian 400L ma szklany panel na froncie w kolorze lodowo-krystalicznej bieli, odzwierciedlający efekt lustra. Ponadto, wykorzystując zaawansowaną technologię cienkościennej pianki, ramki uległy znacznemu zmniejszeniu, co pozwoliło na zwiększenie pojemności bez zwiększania rozmiarów samego urządzenia. Wymiary tego modelu, wynoszą 600×635×1911 mm.

Według oficjalnych danych wnętrze lodówki o pojemności 400 litrów podzielone jest na dużą, dwudrzwiową szufladę zamrażarki, 252-litrową chłodziarkę. Może ona pomieścić 371 butelek coli i 148-litrowy zamrażalnik, który może przechować 20 torebek mrożonych warzyw – przynajmniej tak reklamuje to producent – nie wiadomo jak duże są te torebki…
Znajdziemy tu również szczelną szufladę, która ma możliwość oddzielnej zmiany temperatury.

Należy zaznaczyć, iż model ten zużywa bardzo mało energii elektrycznej (0,89 kilowatogodzin energii elektrycznej dziennie), a poziom hałasu podczas jej pracy to tylko 36 decybeli. Posiada ona chłodzoną powietrzem technologię cyrkulacji, dzięki której żywność zachowuje świeżość oraz smak. Lodówka jest również wyposażona w antybakteryjny moduł dezodoryzujący z jonami srebra: pochłania on cząsteczki zapachu w lodówce.

Jak większość produktów Mijia, model ten może być podłączony do ekosystemu Xiaomi i sterowany za pomocą dedykowanej aplikacji. Niestety po raz kolejny taki produkt nie trafi do Polski.

Źródło: XiaomiToday

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner