Dystrybutor wody Xiaomi MIJIA Instant Hot Water Dispenser

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Xiaomi wprowadziło do sprzedaży na rynek chiński dystrybutor gorącej wody pod nazwą MIJIA Instant Hot Water Dispenser. Produkt ten posiada regulację temperatury co 1ºC oraz funkcję szybkiego nagrzewania. 

Xiaomi MIJIA Instant Hot Water Dispenser

Dozownik ten skrywa pod obudową podwójny element grzewczy, wykonany z kwarcowych i elektrycznych rurek. Dzięki temu urządzenie szybko podgrzeje wodę do określonej temperatury, w zaledwie 3 sekundy. Jego maksymalna moc znamionowa wynosi 2,2 kW, a pojemność to 2,5 litra. Produkt ten posiada wymagany certyfikat kontroli bezpieczeństwa. Materiał, z którego została wykonana powłoka wewnętrzna, również szczyci się certyfikatem bezpieczeństwa z przeznaczeniem do użytku w gospodarstwach domowych.

Zaprogramowano w nim, trzy poziomy nagrzewania: woda ciepła, wrząca lub o temperaturze 45ºC. Dzięki dwóm przyciskom umieszczonym obok wyświetlacza istnieje możliwość ręcznej regulacji temperatury o 1ºC. Cechuje go również niski poziom hałasu wynoszący 46,3 dB, za co odpowiada podwójna funkcja redukcji szumów. Urządzenie to, może działać bezproblemowo nawet w nocy, nie zakłócając snu.

Dystrybutor ten oficjalnie trafi do sprzedaży w Chinach 5 stycznia. Wyceniono go na kwotę 249 juanów (około 160 zł). Niestety producent nie poinformował o możliwości wprowadzenia tego produktu na rynek globalny.

Źródło: GizmoChina

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner