Xiaomi Mijia Electric Razor S500 z ekranem LED

Xiaomi Mijia Electric Razor S500 z ekranem LED

Niezbyt dużo czasu zajęło zmodyfikowanie golarki S500 firmie Mijia. Już 20 grudnia rusza fizyczna sprzedaż modelu wyposażonego w wyświetlacz LED.

Zgodnie z oficjalnymi zapowiedziami, nie zmieni się konstrukcja golarki sama w sobie. Xiaomi Mijia Electric Razor S500 to wciąż potrójna głowica goląca z systemem zamocowania umożliwiający jej ruch w zakresie 360° . Dwuwarstwowe ostrza i systemem ich IFT napędzane są przez japoński, dwubiegowy silniczek. Ten ostatni posiada funkcję automatycznego doboru biegu.

jedną z modyfikacji w prezentowanym modelu jest pojawienie się na obudowie wyświetlacza LED, wskazującego procentowy poziom naładowania baterii golarki ora komunikaty o konieczności oczyszczenia ostrzy. Golarka spełnia wymogi normy wodoodporności IPX7 (zanurzenie w wodzie do 30 minut, na głębokość do 1 metra). W kwestii żywotności baterii, Mijia Electric Razor S500 może pracować – uwaga – do dwóch miesięcy na jednym naładowaniu. Co ciekawe, golarkę wyposażono w port ładowania zgodny z standardem USB-C.

Mijia Electric Razor S500, będąca zmodyfikowaną wersją pierwszej generacji golarki, będzie dostępna za cenę – bagatela – niespełna 110 PLN (199 juanów). Dostępna w sprzedaży będzie w wielkich sklepach, choćby Gearbest czy Banggood.

Źródło: Xiaomi Today

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.