Xiaomi Mijia Desk Lamp Pro Reading & Writing Edition oraz Desk Lamp 1S Black wprowadzone na rynek chiński

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Xiaomi właśnie poszerzyło swoje portfolio lamp biurkowych o dwa nowe modele, którymi są Mijia Desk Lamp 1S Black oraz Mijia Desk Lamp Pro Reading and Writing Edition.

Mijia Desk Lamp Pro Reading and Writing Edition

Lamp tę wyposażono w ramie o długości 380 mm i maksymalnym zasięgu oświetlenia do 1,5 m², dzięki czemu strumień światła obejmuje swym zasięgiem całą powierzchnię biurka. Lampa ta osiąga jasność 1690 lx, czyli prawie 2 razy więcej niż w poprzedniej generacji lampy biurkowej Mijia Pro.

Urządzenie to można obsługiwać również za pomocą dedykowanej aplikacji Mijia, co pozwala na zdalną regulację temperatury barw w zakresie 2700K-5500K oraz regulację jasności od 1% -100%. Oczywiście wartości te można również regulować za pomocą pokrętła umieszczonej na podstawie lampy.

Produkt ten w Chinach sprzedawany będzie w cenie 299 juanów (około 153 zł).

Mijia Desk Lamp 1S Black

Lampa biurkowa Mijia 1S Black nie jest tak naprawdę nowym produktem, lecz nowym wariantem, dostępnej już w sprzedaży lampy Mijia 1S w kolorze czarnym. Produkt ten wyposażony jest w lampę LED o pełnym spektrum, która zwiększa czerwone jak i zielone światło w porównaniu ze zwykłymi diodami LED. Kontroluje ona szczytowy poziom światła niebieskiego oraz współczynnik barw Ra95 w zakresie 3600K – 5100K. Jej maksymalna jasność wynosi 510 lm.

Urządzenie to jest kompatybilne z inteligentnymi aplikacjami Mijia oraz HomeKit, wspiera ona również sterowanie głosowe Xiao Ai oraz co ciekawe Siri.

Produkt ten w Chinach sprzedawana będzie w cenie 199 juanów (około 133 zł).

Źródło: XiaomiToday

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner