Zapowiedź grzejnika Xiaomi Mijia Graphene Baseboard Electric Heater

Adam Błażejewski
1 komentarz(y)

Wraz z nadejściem chłodniejszych dni Xiaomi zapowiedziało wprowadzenie na rynek produktów przeznaczonych do użytku w okresie zimowym. Pierwszym z nich jest nowy elektryczny grzejnik Mijia Graphene Baseboard. 

Z plakatu reklamowego wynika, iż grzejnik ten wyposażany będzie w dwa grafenowe elementy grzewcze, które nagrzewają się w zaledwie 3 sekundy. .

Aby zapobiec wysuszaniu powietrza, urządzenie to wspiera jonizację oraz nawilżanie, a także przez zamontowane wentylatory wywoływać cyrkulację przepływu ciepła w całym domu. Ponadto model ten może swobodnie dostosowywać wybraną temperaturę pomieszczenia w zakresie od 16 do 28°C. Producent dodał także normę IPX4, co oznacza, że ​​bez problemu można stosować taki grzejnik w łazience. Model ten wyposażono w zabezpieczenie przed przegrzaniem, automatyczne odcięcie zasilania, blokadę rodzicielską oraz wiele więcej. Grzejnikiem tym sterować można również za pomocą dedykowanej aplikacji Mijia, Mi Home, czy też za pomocą wirtualnego asystenta sztucznej inteligencji Xiaomi, Xiao Ai.

To nie jest pierwszy produkt tego typu. Xiaomi posiada już w swojej ofercie naścienny elektryczny grzejnik grafenowy, z ultracienkim białym korpusem, którego wyceniono na kwotę 859 juanów (około 575 zł).

Grzejnik ten trafi do sprzedaży na rynek chiński do końca tego miesiąca. Jego cena nie została jeszcze ujawniona.

Źródło: XiaomiToday

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner