Xiaomi Mi Rabbit Watch 2s – zegarek dla dzieci

Xiaomi Mi Rabbit Watch 2s – zegarek dla dzieci

Xiaomi nie zapomina o naszych pociechach. Dowodem tego niech będzie najnowszy zegarek inteligentny producenta, dedykowany właśnie im.

“Milusiiiiiińscyyyyyyy”, jak śpiewał Kabaret Starszych Panów. To z myślą o nich Xiaomi wprowadziło do portfolio ten zegarek. Mi Rabbit Children’s Watch 2S dostępny jest w Xiaomi Mall, w cenie… “zabawkowej” – nieco ponad 110 PLN (199 juanów). To świetna cena, zwłaszcza w obliczu tego, co urządzenie oferuje.

Mi Rabbit Children’s Watch 2S wyposażono bowiem w 1,3-calowy, kolorowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 240×240 pikseli. Wszystkie elementy obudowy, właśnie z uwagi na użytkowników jakim zegarek jest dedykowany, mają zaokrąglone krawędzie. Obudowa zegarka zapewnia odporność na wodę, spełniając standardy normy IPX8, zatem kąpiele pociech będą tym większą frajdą.

Czytaj też:  Nowe lodówki od Xiaomi

MiTu Children’s Watch 2S – i to bardzo istotne z punktu widzenia rodzica czy opiekuna – umożliwia monitorowanie w czasie rzeczywistym, non-stop. Połączone z funkcją lokalizacji urządzenia, spełnia rolę niewidzialnej “smyczy”. Jak zapewnia producent, funkcjonalność działa nawet w budynkach, choćby w wielkopowierchniowych sklepach, gdzie normalnie moglibyśmy mieć problemy z zasięgiem w naszych telefonach.

Zegarek posiada wbudowanego asystenta AI, nazwanego “XiaoAI classmate”. Umożliwia on zabawę poprzez interakcję z zegarkiem, m.in. gry typu “pytanie – odpowiedź”, odtwarzanie muzyki, prowadzenie rozmów via chat, Umożliwia również wprowadzenie zegarka w tryb ciszy, za pomocą aplikacji MiTu, na czas np. zajęć w szkole. Nie mogło także zabraknąć funkcji SMS – SOS.

Jak nietrudno przypuszczać, funkcjonalności zegarka ograniczono do minimum, niezbędnego dla najmłodszych, zatem zastosowana w zegarku bateria o pojemności 600 mAh również wygląda przyzwoicie., zwłaszcza że producent zapewnia nawet do 7 dni działania zagarka na jednym naładowaniu.

Czytaj też:  MediaTek Dimensity 900

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, więc zegarek może być niezłym pomysłem na prezent pod choinkę…

Źródło: GizmoChina

Podziel się:

Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.