Xiaomi Mi Rabbit Watch 2s – zegarek dla dzieci

Xiaomi Mi Rabbit Watch 2s – zegarek dla dzieci

Xiaomi nie zapomina o naszych pociechach. Dowodem tego niech będzie najnowszy zegarek inteligentny producenta, dedykowany właśnie im.

“Milusiiiiiińscyyyyyyy”, jak śpiewał Kabaret Starszych Panów. To z myślą o nich Xiaomi wprowadziło do portfolio ten zegarek. Mi Rabbit Children’s Watch 2S dostępny jest w Xiaomi Mall, w cenie… “zabawkowej” – nieco ponad 110 PLN (199 juanów). To świetna cena, zwłaszcza w obliczu tego, co urządzenie oferuje.

Mi Rabbit Children’s Watch 2S wyposażono bowiem w 1,3-calowy, kolorowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 240×240 pikseli. Wszystkie elementy obudowy, właśnie z uwagi na użytkowników jakim zegarek jest dedykowany, mają zaokrąglone krawędzie. Obudowa zegarka zapewnia odporność na wodę, spełniając standardy normy IPX8, zatem kąpiele pociech będą tym większą frajdą.

MiTu Children’s Watch 2S – i to bardzo istotne z punktu widzenia rodzica czy opiekuna – umożliwia monitorowanie w czasie rzeczywistym, non-stop. Połączone z funkcją lokalizacji urządzenia, spełnia rolę niewidzialnej “smyczy”. Jak zapewnia producent, funkcjonalność działa nawet w budynkach, choćby w wielkopowierchniowych sklepach, gdzie normalnie moglibyśmy mieć problemy z zasięgiem w naszych telefonach.

Czytaj też:  Xiaomi ograniczy produkcję smartfonów

Zegarek posiada wbudowanego asystenta AI, nazwanego “XiaoAI classmate”. Umożliwia on zabawę poprzez interakcję z zegarkiem, m.in. gry typu “pytanie – odpowiedź”, odtwarzanie muzyki, prowadzenie rozmów via chat, Umożliwia również wprowadzenie zegarka w tryb ciszy, za pomocą aplikacji MiTu, na czas np. zajęć w szkole. Nie mogło także zabraknąć funkcji SMS – SOS.

Jak nietrudno przypuszczać, funkcjonalności zegarka ograniczono do minimum, niezbędnego dla najmłodszych, zatem zastosowana w zegarku bateria o pojemności 600 mAh również wygląda przyzwoicie., zwłaszcza że producent zapewnia nawet do 7 dni działania zagarka na jednym naładowaniu.

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, więc zegarek może być niezłym pomysłem na prezent pod choinkę…

Źródło: GizmoChina

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.