Xiaomi Mi Projector w edycji Vogue oficjalnie

Maciej Rosiński
1 komentarz(y)

Jedną z branż, w których widoczny jest w ostatnich latach znaczący postęp technologiczny, jest branża projektorów. Rozwijane są również urządzenia pochodzące z portfolio Xiaomi, czego dowodem jest dzisiejsze urządzenie.

 

Xiaomi wie jak tworzyć projektory i Mi Projector Vogue Edition jest tego potwierdzeniem. Urządzenie zaawansowane technologicznie i bardzo interesujące pod względem designu. Jest wyposażone przez technologię optymalizacji jakości wyświetlonego obrazu, pochodzącą od Fengmi. Dzięki temu wydatnie zoptymalizowano jasność, ostrość czy reprodukcję kolorów wyświetlanego obrazu. W kwestii precyzyjniejszych parametrów, projektor oferuje obsługę HDR, zmniejszone opóźnienia HDMI. Umożliwia generowanie obrazu o jasności 1500 lumenów oraz pokrycie w 85% palety kolorów NTSC.

Projektor został wyposażony w specjalny tryb “Gracz”, w którym opóźnienia obniżono do 40 milisekund . Współczynnik projekcji wynosi 1.1: 1, zaś ustawienie projektora w odległości 2,5 m od ekranu umożliwi wyświetlenie obrazu Full HD i przekątnej 100 cali.

Nietypowy kształt obudowy, sześcienny, odróżnia Mi Projector Vogue Edition od większości tego typu urządzeń dostępnych na rynku. Sercem projektora jest procesor T972, którego maksymalne taktowanie wynosi 1,9 GHz. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego identycznego z tym, z jakim spotkamy się w telewizorach Xiaomi.


Mi Projector Vogue Edition wyceniono na 3699 juanów, co w przeliczeniu daje nieco ponad 2000 PLN.

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner