[AKTUALIZACJA] Xiaomi Mi Electric Scooter 3 – premiera jutro?

[AKTUALIZACJA] Xiaomi Mi Electric Scooter 3 – premiera jutro?

Aktualizacja 26.07.2021, godz. 14:30: Xiaomi oficjalnie potwierdziło informacje dot. Mi Electric Scooter 3. Cena hulajnogi w Europie ma wynosić 449 euro (ok. 2060 złotych). Właściwie wszystkie informacje z artykułu potwierdziły się – szczegóły na stronie Xiaomi.

Wraz z nadejściem lata coraz więcej korzystamy z pojazdów elektrycznych. Wśród nich najbardziej popularne są hulajnogi elektryczne, które cieszą się dużym zainteresowaniem i notują gwałtowny wzrost sprzedaży.

Urządzenia tego typu produkowane przez Xiaomi są jednymi z najbardziej lubianych i kupowanych przez użytkowników, którzy używają ich, by dotrzeć do pracy, jak również w celach rekreacyjnych. Kilka tygodni temu pojawiły się pogłoski o kolejnej generacji Xiaomi Mi Electric Scooter 3, której potwierdzenie istnienia możemy odnaleźć w aplikacji Mi Home.

Pierwszą zauważalną zmianą ma być kolor. Pomarańczowe detale i wstawki mają być zastąpione przez kolor niebieski, na który prawdopodobnie postawi producent w wersji grafitowo-czarnej. Dostępna ma być również bardziej modna biel, której elementy wyróżniające będą w kolorze pomarańczowym.

Xiaomi Mi Electric Scooter 3, według pogłosek, ma być również mocniejszą generacją niż poprzednia, pozwalając na pokonywanie wzniesień do 16° dzięki zastosowaniu nowego silnika o mocy 600 W o maksymalnej prędkości do 25 km/h, Bateria o pojemności 7650 mAh powinna zapewnić zasięg do 30 km. Akumulator ten ma posiadać nowy tryb uśpienia w celu ochrony baterii, gdy poziom energii spadnie do 30%.

Czytaj też:  Jak zainstalować Xiaomi.eu na MI 11i i Redmi K40 Pro?

Nowa generacja ma się sprawdzić na każdym rodzaju dróg dzięki 8,5″ kołach z hamulcem tarczowym z tyłu o większym rozmiarze niż poprzednie wersje, co ma zagwarantować większą skuteczność i stabilność hamowania przy wsparciu systemu zapobiegającego blokowaniu E-ABS w przednim kole. Wszystko to połączone jest z systemem odzyskiwania KERS, który przekształca energię kinetyczną w energię elektryczną.

Według przecieków zmieniono również system rozkładania oraz zamykania hulajnogi, oferując większą prostotę i szybkość, dzięki czemu złożenie urządzenia i włożenie do bagażnika naszego samochodu zajmie tylko 3 sekundy.

W dniu 26.07.2021 odbędzie się premiera Xiaomi. Jakie urządzenia zostaną zaprezentowane? Czy to tego właśnie tego dnia odbędzie się premiera tego urządzenia? Producent nie zdradza informacji, jakie produkty zaprezentuje, lecz grafika pokazana na Twitterze sugeruje, że powinniśmy jutro usłyszeć o tej hulajnodze nieco więcej.

Czytaj też:  Jak zainstalować Xiaomi.eu na POCO F3 / Redmi K40?

Źródło: XiaomiToday

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.