Xiaomi M1911U2E z certyfikatem NRA

Maciej Rosiński
1 komentarz(y)

Nowe i tajemnicze urządzenie Xiaomi, oznaczone numerem kodowym M1911U2E otrzymało certyfikat National Radio Authority w Chinach. Charakteryzuje się obsługą standardów 4G i 5G.

Wszystko wskazuje na to, że to kolejna generacja smartfona z serii Redmi, a dokładniej, model K30. Już wcześniejsze doniesienia mówiły o tym, że właśnie Redmi K30 będzie posiadał obsługę dwóch zakresów (NSA / SA), a także zakresu 6 GHz. Sercem urządzenia mógłby być chip MediaTek, którego oficjalną premierę, producent układów zapowiedział wczoraj na event, planowany na 26 listopada br. Mają się tam pojawić nowe układy SoC 5G dla flagowców i urządzeń średniego segmentu.

Co ciekawe, Qualcomm też planuje wprowadzenie nowych układów. SoC z serii Snapdragon 7, konkretnie Snapdragon 735 ma się pojawić już niedługo, prawdopodobnie w ramach Snapdragon Tech Summit, w dniach 3 -5 hgrudnia br. Ma tam się również pojawić Snapdragon 865, wykonany w litografii 7-nanometrowej SoC do flagowców. Dlaczego o tym piszemy? Dlatego, że jest szansa, że Redmi K30 i K30 Pro mogą zostać wyposażone w chipy (odpowiednio) Snapdragon 735 i Snapdragon 865.

Źródło: Weibo

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner