Xiaomi M1911U2E z certyfikatem NRA

Xiaomi M1911U2E z certyfikatem NRA

Nowe i tajemnicze urządzenie Xiaomi, oznaczone numerem kodowym M1911U2E otrzymało certyfikat National Radio Authority w Chinach. Charakteryzuje się obsługą standardów 4G i 5G.

Wszystko wskazuje na to, że to kolejna generacja smartfona z serii Redmi, a dokładniej, model K30. Już wcześniejsze doniesienia mówiły o tym, że właśnie Redmi K30 będzie posiadał obsługę dwóch zakresów (NSA / SA), a także zakresu 6 GHz. Sercem urządzenia mógłby być chip MediaTek, którego oficjalną premierę, producent układów zapowiedział wczoraj na event, planowany na 26 listopada br. Mają się tam pojawić nowe układy SoC 5G dla flagowców i urządzeń średniego segmentu.

Co ciekawe, Qualcomm też planuje wprowadzenie nowych układów. SoC z serii Snapdragon 7, konkretnie Snapdragon 735 ma się pojawić już niedługo, prawdopodobnie w ramach Snapdragon Tech Summit, w dniach 3 -5 hgrudnia br. Ma tam się również pojawić Snapdragon 865, wykonany w litografii 7-nanometrowej SoC do flagowców. Dlaczego o tym piszemy? Dlatego, że jest szansa, że Redmi K30 i K30 Pro mogą zostać wyposażone w chipy (odpowiednio) Snapdragon 735 i Snapdragon 865.

Czytaj też:  Jak zainstalować Xiaomi.eu na POCO F3 / Redmi K40?

Źródło: Weibo

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.