Xiaomi Grooming Kit Pro – urządzenie do pielęgnacji zarostu

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Dziś Xiaomi zaprezentowało i wprowadziło do sprzedaży w Indiach zestaw Xiaomi Grooming Kit Pro. Jest to kolejna generacja tego urządzenia, które to przeznaczone jest do pielęgnacji zarostu, włosów, nosa czy też uszu i ciała.

Główne cechy Xiaomi Grooming Kit Pro

Zestaw Xiaomi Grooming Kit Pro wyposażony jest w wiele głowic, dzięki czemu staje się uniwersalnym urządzeniem do pielęgnacji. Cechuje go kompaktowa, wodoodporna konstrukcja (potwierdzona certyfikatem IPX7), a na obudowie znajdziemy ekran LED, który informuje nas o poziomie naładowania baterii. Produkt ten zawiera cztery samoostrzące się ostrza, wykonane ze stali nierdzewnej. Oferują one wiele możliwości ustawień długości przycinanego włosa w zakresie od 0,5 mm do 20 mm oraz kąta jego przycinania.

Golarka zasilana jest baterią o pojemności 800 mAh, która zapewnia 90 minut ciągłej pracy przy pełnym naładowaniu. Bateria ta obsługuje szybkie ładowanie przewodowe za pomocą portu USB-C. Dostępna jest funkcja tzw. blokady podróżnej, która pozwoli na oszczędność energii w trakcie podróży. Model ten oferowany jest w sprzedaży wyłącznie w kolorze czarnym, Matte Black.

W przedsprzedaży w dniach 7-13 września w Indiach cena tego urządzenia wyniesie 2199 rupii (około 132 zł), zaś poza nią Xiaomi Grooming Kit Pro będzie kosztować 2499 rupii (około 150 zł).

Źródło: GizmoChina

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner