Xiaomi gra z Polską Siatkówką

Xiaomi gra z Polską Siatkówką

Już nie tylko tenis, ale i siatkówka w wykonaniu Polaków wzbudza zachwyt na arenie międzynarodowej.

Dlatego też Xiaomi zostało Partnerem Technologicznym Polskiej Ligi Siatkówki i Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Marka Xiaomi obecna będzie podczas meczów PlusLigi – Ligi Mistrzów Świata, Tauron Ligi, Tauron 1. Ligi, a także przy Tauron Pucharach Polski, meczach o Superpuchar, PreZero Grand Prix czy mistrzostw Polski Oldboyów.

Jacek Kasprzyk, prezes PZPS nie krył zadowolenia, mówiąc:

Podpisanie umowy z firmą Xiaomi jest niewątpliwie sukcesem całej polskiej siatkówki. Zainteresowanie potężnej, globalnej firmy świadczy o sile naszej dyscypliny, popartej sukcesami reprezentacji narodowych i silnych lig. Pozyskanie tak poważnego sponsora technologicznego ułatwi nam wejście nowych technologii do tego, co robimy. Będziemy korzystać z produktów firmy Xiaomi, które trafią nie tylko do warszawskiej centrali, ale także do naszych ośrodków w całej Polsce. Jest to dla nas pozytywny, nie tylko technologiczny krok do przodu.


Jacek Kasprzyk

Natomiast Artur Popko, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A. dodał:

Jestem dumny, że ta prężnie rozwijająca się firma dostrzegła potencjał drzemiący w naszej ligowej siatkówce. Od lat konsekwentnie stawiamy na dużych partnerów, którzy chcą budować wspólne, długofalowe projekty. Mamy okazję rozpocząć współpracę z przedstawicielem świata cyfrowego, który w kolejnych latach będzie dla nas wszystkich niezmiernie ważny. Dziękuję Xiaomi za wybranie nas do współpracy, liczę że będzie ona bardzo owocna.


Artur Popko

Miejmy nadzieję, iż to dopiero początek współpracy Xiaomi z naszymi sportowcami. Wcześniej ambasadorką marki została tenisistka, Iga Świątek.

Czytaj też:  MIUI 22.5.25

Źródło: MiCommunity

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.