Xiaomi Electric Scooter 4 Pro wkrótce w Europie

Adam Błażejewski
4 komentarze

Wiele wskazuje na to, że możemy być blisko globalnej premiery e-hulajnogi Xiaomi Electric Scooter 4 Pro, produkowanej przez Segway-Ninebot. Uzyskała ona certyfikat Europejskiej Deklaracji Zgodności.

Xiaomi niedawno opublikowało dokument deklaracji zgodności, który przetłumaczony został na sześć języków, m.in. polski.

Z treści dokumentu wynika, iż ​​Electric Scooter 4 Pro jest produkowany przez Ninebot Tech, o którym wiemy, że został przejęty przez markę Segway w 2015 roku. Z jego treści wynika również, że hulajnoga ta dostępna będzie w trzech wariantach. Jednakże różnice między nimi nie zostały jeszcze ujawnione. Mowa tu o modelach:

  • DDHBC20NEB,
  • DDHBC21NEB,
  • DDHBC23NEB. 

Z treści tego dokumentu nie poznamy daty premiery tych urządzeń, lecz możemy przypuszczać, iż zbliża się ona wielkimi krokami. W większości przypadków jest to ostatni wymagany dokument przed wprowadzeniem produktu do sprzedaży.

Przypomnijmy, iż poprzednia generacja hulajnogi produkowana jest również przez zespół Segway-Ninebot. Xiaomi Electric Scooter 3 Lite zadebiutowała w marcu zeszłego roku. Nie była ona nowością w branży, biorąc pod uwagę to, że wiele innych marek również otworzyło się na pojazdy tego typu. Jednak Xiaomi wyróżniło się znacznie lepszym stosunkiem jakości do ceny niż konkurencja. Oczekuje się, że nowa linia Electric Scooter 4 Pro zostanie wzbogacona o znaczące ulepszenia względem poprzedniej generacji, co stało się już trendem tego producenta.  Ceny i szczegóły globalnej dostępności tych modeli również nie są jeszcze znane, lecz najprawdopodobniej dostępne one będą w całej Europie. Miejmy nadzieję, iż niedługo poznamy więcej szczegółów dotyczących daty premiery, cen oraz specyfikacji technicznej.

Źródło: GizmoChina

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner