Xiaomi 12 Lite na zdjęciach. Niewiele różnic względem poprzednika

Xiaomi 12 Lite na zdjęciach. Niewiele różnic względem poprzednika

Kilkanaście dni temu pisaliśmy na naszym portalu o tym, że trwają prace nad następcą stosunkowo lekkiego średniopółkowego smartfona Mi 11 Lite 5G, czyli Xiaomi 12 Lite. Dziś, za pośrednictwem portalu Weibo, dowiedzieliśmy się więcej o wyglądzie urządzenia.

W porównaniu z poprzednikiem możemy zauważyć różnice dotyczące przede wszystkim wyglądu aparatów; przedni moduł znajduje się na środku zamiast po lewej stronie górnej części smartfona, zaś design tylnej “wyspy” przypomina to, co mieliśmy okazję widzieć w “bogatszych” smartfonach z serii Xiaomi 12 (bardziej prostokątna niż kwadratowa jak w poprzedniku).

Pod względem samej specyfikacji, według informacji źródłowych, zmieni się niewiele. Nadal będziemy mieć ten sam ekran (AMOLED, 6,55 cala o rozdzielczości Full HD+), nieznacznej zmianie ulegnie procesor (Snapdragona 780G zastąpi Snapdragon 778G Plus, znany na przykład z Xiaomi Civi 1S), a także główny moduł aparatu (znajdziemy tu moduł 108 Mpx, którym prawdopodobnie, choć na to nie ma na razie potwierdzenia, jest znany z wielu innych modeli Xiaomi Samsung HM2).

Czytaj też:  Redmi Note 11T Pro/+ z datą premiery

Kiedy premiera? Zapewne już niebawem…

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz. Mail: [email protected]