Xiaomi 11T oraz 11T PRO – rendery ujawniają warianty kolorystyczne

Xiaomi 11T oraz 11T PRO – rendery ujawniają warianty kolorystyczne

Niedawno pojawiły się rendery Xiaomi 11T i 11T Pro, które dają nam wgląd w ich konstrukcję oraz ujawniają kilka innych szczegółów. Chiński producent smartfonów prawdopodobnie zaprezentuje serię Xiaomi 11T 15 września.

Nadchodzące telefony to długo oczekiwani następcy modeli Mi 10T oraz Mi 10T PRO, które podbiły rynki światowe w zeszłym roku. Do tego sukcesu przyczyniła się niewysoka cena za urządzenia z bardzo dobrymi podzespołami. Istnieje wiele plotek wokół nadchodzących modeli.

Niedawno bloger z platformy 91mobiles, Ishan Agarwal, opublikował rendery tych modeli. Sugerują one, iż oba telefony będą posiadały zbliżony wygląd zewnętrzny i będą dostępne w tych samych kolorach. Wygląda na to, że konfiguracja aparatu została nieco ulepszona w porównaniu z poprzednio zaprezentowaną serią smartfonów Mi 11 i Mi 11X. [W jaki sposób?]

Rendery Xiaomi 11T i 11T Pro pokazują, że wygląd nadchodzących smartfonów nie będzie podążał śladem Mi 11, lecz bardziej Mi 11i. Z tego, co widać, tylny aparat składa się z trzech obiektywów oraz lampy doświetlającej LED. Główna matryca tego aparatu ma mieć rozdzielczość 108 Mpx. Przedni aparat znajduje się w górnej środkowej części wyświetlacza. Na prawym boku mają się znaleźć przyciski głośności oraz zasilania.

Czytaj też:  Nie, nie stracisz szybkiego ładowania, czyli "nowość" w Panelu sterowania

Seria ta dostępna będzie w trzech kolorach:

  • Moonlight White,
  • Celestial Blue,
  • Meteorite Grey. 

Smartfony Xiaomi 11T i 11T Pro prawdopodobnie będą dostępne w poniższych opcjach pamięciowych:

  • 8 GB RAM + 128 GB ROM,
  • 8 GB RAM + 256 GB ROM. 

Spekuluje się, iż oba modele posiadać mają akumulator o pojemności 5000 mAh obsługujący szybkie ładowanie. Ceny obu modeli nie są jak na razie znane.

Źródło: GizChina

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.