Wlepki MIUIPolska

Wlepki MIUIPolska

Zgodnie z obietnicą, mamy oficjalne wlepki MIUIPolska.pl. Póki co będziemy rozdawać je każdemu, kto przekaże nam drobną dotację (w której i tak część to opłata za znaczek i koszt samych nalepek) – więcej informacji znajdziecie na podstronie dotacja. Jesteśmy też w fazie finalizowania spraw związanych z koszulkami z MIUI – tak jak wcześniej obiecywaliśmy, postaramy się zamknąć w cenie 50zł wraz z wysyłką. Jeśli macie pomysły, lub chęci do przygotowania propozycji graficznych, które zostaną nadrukowane na koszulkach, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Ekipa MIUIPolska.pl

Entuzjasta nowych technologii - fan marki Xiaomi oraz systemu MIUI. Na co dzień zajmuje się webdesignem. Wraz z Acidem, współtworzy MIUIPolska od 2011 roku.
[AuthorRecommendedPosts]
 • checkmate

  Macie więcej takich wlepek „chmurek” z samym napisem MIUI jak na lapku? :>

 • Edison

  Panowie, czy dotacja mozliwa tylko przez PayPal? mój bank nie współpracuje z tym systemem przez co wsio trwałoby dłużej…
  Jeszcze pytanie odnosnie projektów na koszulki – jakieś ograniczenie co do liczby kolorów?
  Aaa… najważniejsze – mam dobrego speca od sitodruku. Człowiek robi bardzo dobre t-shirty, razem z metkami itd. Jeśli jesteście zainteresowani to pisać. Może uda się wywalczyć lepszą cenę :)

  • Na stronie dotacja dodałem numer konta. Co do kolorów… jeszcze nie wiem, wiadomo im więcej tym koszulka droższa. Myślę, że te 3-4 możemy przemycić, więcej i tak chyba będzie tak sobie wyglądać.

   • Edison

    W takimbrazie wszystko już wiem :-) W weekend postaram się pomyśleć nad wzorem i podesłać coś. Pozdrawiam!

 • Wietrzycki

  Drogo te koszulki wam wyszły. Jak ja robiłem dla swojego starego bloga, to wyszło mi 20zł za koszulkę łącznie z kosztami wysyłek. W jakiej technologii będą drukowane? Żeby wyszło taniej, to mogę polecić Flex – to są wgrzewane koszulki, ale to nie ma nic wspólnego z popularnymi kiedyś wprasowankami. Dwa lata regularnego prania i nadruk wygląda cały czas jak nowy (farba plastizolowa już dawno by się pokruszyła a nylonowa wyblakła i zanikła). :)