Thermomix Xiaomi Mijia Cooking Robot najprawdopodobniej dostępny będzie również w Europie

Adam Błażejewski
11 komentarzy

Xiaomi to znana firma, która oprócz smartfonów w swoim portfolio zwanym w Chinach „supermarketem technologii” posiada również inteligentne urządzenia gospodarstwa domowego, niejednokrotnie sprzedawane przez submarki.

Specyfikacja oraz funkcje robota Xiaomi Mijia Cooking

Urządzenie to występować będzie pod dwoma modelami oznaczonymi odpowiednio MCC01M-1A i MCC01M-2A. Xiaomi Smart Cooking Robot nie oferuje żadnych kompromisów pod względem wyposażenia. Jego konstrukcja wykonana jest z niezwykle wytrzymałych materiałów najwyższej jakości, a wewnętrzny pojemnik wykonany jest z trójwarstwowej stali nierdzewnej.

Ponieważ opakowanie zawiera w sumie ponad 10 elementów, całość waży 10 kg. Nie tylko ilość akcesoriów, ale także mocny silnik, wysoka wydajność i duży wyświetlacz czynią z tego robota prawdziwie wielofunkcyjnego, inteligentnego kuchennego asystenta. Moc urządzenia wynosząca 1700 W pozwala podgrzewać potrawy do temperatury 180° C. Pojemność głównego naczynia wynosi 2,2 l. Xiaomi zdecydowało się zintegrować urządzenie ze specjalnymi algorytmami sztucznej inteligencji, które aktywnie monitorują i oceniają czas gotowania, temperaturę czy np. szybkość mieszania. Wszystko to wyświetlane jest na kolorowym wyświetlaczu dotykowym o przekątnej 8 cali.

 

Produkt ten w momencie premiery wyceniony został na kwotę 1199 € (około 5782 zł). Data wprowadzenia go na rynek włoski, nie została jeszcze oficjalnie opublikowana, lecz najprawdopodobniej urządzenie to na tamtejsze półki sklepowe zawita w listopadzie. Bądźmy dobrej myśli, być może również w naszym kraju robot ten będzie dostępny.

Źródło: XiaomiToday

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner