Tak się prezentuje Amazfit Falcon

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Dzięki uprzejmości portalu GSMArena powołującego się na anonimowe źródło możemy zobaczyć, jak wygląda niewątpliwie jeden z najbardziej wytrzymałych zegarków tego producenta. Mowa tu o smartwatchu Amazfit Falcon.

Bardzo prawdopodobne jest, iż zegarek ten zostanie zaprezentowany i wprowadzony do sprzedaży w dniu 13 października. Jest to zegarek klasy premium plasujący się przed T-Rex 2, który to zaprezentowany został w maju tego roku.

Rozpakowanie oraz pierwsze uruchomienie Amazfit Falcon

Na pierwszym z filmów zobaczyć możemy moment rozpakowania pudełka oraz jego zawartość. W komplecie oprócz zegarka znajdziemy kabel do ładowania, krótką instrukcję oraz dokumenty gwarancyjne. Film ten ukazuje też wygląd samego urządzenia jak i systemu operacyjnego Zepp, pod którym pracuje to urządzenie. Zegarek ten posiada okrągła solidną kopertę wykonaną ze stali nierdzewnej.

Film pochodzi z portalu GSMArena

Funkcjonalność Amazfit Falcon

Natomiast na drugim materiale filmowym zauważyć możemy więcej szczegółów dotyczących funkcjonalności tego zegarka. Posiadał on będzie funkcje związane z aktywnością sportową oraz śledzeniem stanu zdrowia użytkownika. Smartwatch wspierał też będzie funkcję podłączenia go, do zewnętrznych urządzeń monitorujących oraz śledzących stan zdrowia takich jak pas do pomiaru tętna. Oprócz skonfigurowanych już 150 szablonów możliwe też będzie tworzenie i ustawianie własnych ich trybów. Zegarek ten wspierał będzie synchronizację wyników treningów z aplikacjami firm trzecich takich jak Strava czy też Adidas Running. Dokładność lokalizacji tego urządzenia zapewni dwuzakresowy moduł GPS z nawigacją w czasie rzeczywistym oraz funkcjami importu tras.

Film pochodzi z portalu GSMArena

Amazfit Falon wyposażony będzie w 1,28-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 416 × 416 pikseli i maksymalnej jasności wynoszącej 1000 nitów. Zegarek ten podobno posiada certyfikat wodoszczelności do 20 atm., co pozwala na używanie go podczas nurkowania czy też sportów wodnych. Ponadto model ten wyposażono w 4 GB wbudowanej pamięci ROM, która to może być wykorzystywana na przykład do przechowywania muzyki. Bateria tego zegarka na jednym ładowaniu zapewnić ma do 14 dni ciągłej pracy. 

Źródło: GSMArena

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner