Szczoteczka do zębów Xiaomi Electric Toothbrush T700 trafi do Europy

Adam Błażejewski
1 komentarz(y)

Xiaomi oprócz wielu modeli smartfonów prezentuje także inne mniej lub bardziej inteligentne urządzenia. Jedne z najpopularniejszych produktów tego typu to elektryczne szczoteczki do zębów. Jedna z nich, Xiaomi Electric Toothbrush T700, otrzymała ostatnio certyfikację we Włoszech, co oznacza, że trafi do Europy, a tym samym być może również do Polski.

Ta inteligentna szczoteczka do zębów wyposażona jest w potężny silnik lewitacji magnetycznej, który może osiągnąć 39600 obrotów na minutę. Oprócz tego oferuje ona różne inteligentne funkcje dotyczące czyszczenia i higieny jamy ustnej. Jednym z jej atutów są kompaktowe wymiary 27 × 255 mm, przy wadze 220 g. Szczoteczka ta chwali się certyfikatem IPX7, dzięki czemu można używać jej pod prysznicem czy też czyścić ją pod bieżącą wodą.

Na uwagę zasługuje praktyczny ekran LED, dzięki któremu możemy podejrzeć stan głowicy czyszczącej, poziom naładowania akumulatora czy też podejrzeć wynik po każdej sesji czyszczenia. Jedną z ciekawostek jest możliwość dostosowania wyglądu wyświetlacza zarówno za pomocą zaimplementowanych grafik, jak i poprzez utworzenie własnego awatara dla każdego użytkownika zarejestrowanego w aplikacji. Urządzenie to producent wyposażył w baterię o pojemności 1050 mAh, która jest w stanie zaoferować nawet miesiąc użytkowania bez konieczności jej ładowania. W komplecie znajdziemy również ładowarkę bezprzewodową.

Źródło: XiaomiToday

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner