Soocas ET2 – maszynka do golenia Xiaomi

Soocas ET2 – maszynka do golenia Xiaomi

Soocas, to kolejna submarka Xiaomi. To jej właśnie produktem jest nowa, elektryczna maszynka do golenia ET2.

Zaletą urządzenia jest zintegrowana bateria, umożliwiająca korzystanie z golarki przez około 1 godzinę. Ładowanie ogniwa odbywa się za pośrednictwem portu USB-C. ET2 spełnia wymogi normy IPX7.

Xiaomi soocas ET2 przypomina wyglądem typową golarkę strzową. Trójostrzowa głowica jest w stanie usunąć zarost dowolnej długości, w czym wydatnie pomaga dołączona do zestawu nasadka. Dzięki temu może z powodzeniem służyć nie tylko jako golarka, ale i jako maszynka do strzyżenia włosów.

Głowica maszynki jest ruchoma, z zakresem 40° w dwóch kierunkach. Posiada zabezpieczenie w postaci automatycznego wyłączenia po 10 minutach bezczynności, a także zazezpieczenia antyprzepięciowe. Aktualnie jest dostępna w serwisie Banggood, gdzie z wykorzystaniem określonych kuponów, można ją nabyć w poniższych kwotach:

Kod kuponu 1 (2499 USD): BG2Soocas
Kod kuponu 2 (26,69 USD): vipupgrade8

Źródło, fot. i kody promocyjne: Xiaomi Today

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.