Smartfon Xiaomi składany do wewnątrz

Smartfon Xiaomi składany do wewnątrz

Xiaomi złożyło w tym roku sporo patentów. Teraz pojawił się kolejny – to urządzenie składane będzie do wewnątrz. Render tego patentu powstał dzięki LetsGoDigital.

W zeszłym roku Xiaomi opatentowało projekt w Chińskiej Narodowej Administracji Własności Intelektualnej (CNIPA). Obszerny dokument patentowy opisujący projekt został opublikowany wczoraj. Obrazy z tych dokumentów zostały wyrenderowane i pokazują składany telefon z otaczającym go z przodu i z tyłu ekranem. W przeszłości widzieliśmy coś podobnego od Huawei, mowa tu o Huawei Mate Xs. W przeciwieństwie do składanej na zewnątrz konstrukcji Mate Xs, Xiaomi Mi Fold składany będzie do wewnątrz. Urządzenie to charakteryzują cienkie boki z grubszym, funkcyjnym dołem, na którym mają ponoć znajdować się dedykowane przyciski oraz złącza. Telefon ma posiadać głośniki stereo, mikrofon i tackę na kartę SIM umieszczoną w górnej części urządzenia. Na dole widzimy złącze USB typu C.


Jak na razie, firma nie zdradza żadnych szczegółów na temat tego modelu. Niewykluczone jest, iż model ten zadebiutuje jeszcze w tym roku. Xiaomi nie zwalnia tempa, wręcz przeciwnie. Z każdym miesiącem dowiadujemy się o nowych modelach pojawiających się na stronach urzędów certyfikujących. Czyżby to było kolejne z nich?

Czytaj też:  Xiaomi ogłasza datę premiery swojego pierwszego samochodu

Źródło: GizmoChina

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.