Redmi Watch 2 – pokaz już za tydzień

Redmi Watch 2 – pokaz już za tydzień

Xiaomi przygotowuje się do zorganizowania konferencji na swoim rodzimym rynku w Chinach. 28 października odbędzie się premiera, podczas której oprócz głównej gwiazdy, jaką jest seria Redmi Note 11, submarka Xiaomi zaprezentuje również zegarek Redmi Watch 2.

Xiaomi tuż przed premierą upubliczniło grafikę przedstawiającą wygląd nowego smartwatcha.

Będzie on mieć kwadratowy ekran z zakrzywionymi rogami, a prawa strona obudowy zostanie wyposażona w przycisk, który umożliwi użytkownikowi dostęp do opcji menu.

urządzenie to prawdopodobnie zapewni obsługę monitorowania SpO2, tętna i śledzenia faz snu. Nie zabraknie tu możliwości wyboru tarcz zegarka, aplikacji i trybów sportowych dla entuzjastów treningu, takich jak jazda na rowerze, pływanie czy bieganie. Niestety, firma nie ujawniła żadnych informacji na temat specyfikacji tego urządzenia.

Czytaj też:  Sony IMX989 w Xiaomi 12 Ultra? Być może...

Przypomnijmy, że pierwszy Redmi Watch, który zadebiutował w listopadzie 2020 roku zeszłego roku, wyposażono w panel LCD 1,4″ o rozdzielczości 320 × 320 pikseli. Oferował on funkcje śledzenia zdrowia, takie jak całodobowy pomiar tętna i monitorowanie snu, a także wsparcie dla śledzenia 11 rodzajów aktywności sportowych.

Był on w stanie wytrzymać do 10 dni na jednym ładowaniu. Jego inne funkcje obejmują wykrywanie ciśnienia powietrza, wbudowany GPS, wodoodporność 5ATM i łączność Bluetooth 5.1. Został on wprowadzony w Chinach w cenie 269 juanów (~42 USD). Natomiast cena nadchodzącego modelu nie jest jeszcze znana.

Źródło: GizmoChina

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.