Redmi prezentuje 30-calowy monitor z zakrzywionym ekranem

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Redmi, jedna z submarek Xiaomi, zaprezentowała i wprowadziła do sprzedaży w Chinach kolejny monitor, noszący nazwę Redmi Curved Monitor 30″.

To pierwszy zakrzywiony monitor wyprodukowany przez submarkę. Jak nazwa wskazuje, wyposażony jest on w zakrzywiony ekran o przekątnej
30″, proporcjach 21:9 i rozdzielczości WFHD (2560 × 1080 pikseli), który obsługuje częstotliwość odświeżania 200 Hz, 126-procentową gamę kolorów sRGB z funkcją ograniczania migotania (DC dimming) oraz technologię AMD FreeSync Premia.

Charakteryzują go wąskie ramki boczne oraz górna. Dolna ramka jest nieco grubsza od pozostałych. Podstawa monitora posiada otwór, dzięki któremu łatwiejsze będzie uporządkowanie kabli. W obudowie znajdują się również dwa porty HDMI oraz interfejs DisplayPort.

Redmi Curved Monitor wyceniony został na kwotę 1299 juanów (około 860 zł). Sprzedaż tego urządzenia na chińskim rynku rozpocznie się 8 kwietnia. Na chwilę obecną nie ma informacji na temat globalnej dostępności tego modelu. Podobny monitor, Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34”, jest dostępny również w naszym kraju, lecz jego cena już nie jest tak atrakcyjna jak ta oferowana za produkt Redmi.

Źródło: GizmoChina

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner