Redmi Note 9S – premiera w Polsce już w ten czwartek!

Redmi Note 9S – premiera w Polsce już w ten czwartek!

Polski oddział Xiaomi poinformował właśnie poprzez swoje kanały w serwisach społecznościowych, że w ten czwartek, tj. 16 kwietnia 2020 roku, o godzinie 18:00 rozpocznie się livestream, podczas którego odbędzie się oficjalna premiera Redmi Note 9S oraz innych produktów marki.

Smartfon stworzony, by wygrywać już wkrótce w Polsce!Oglądaj razem z nami premierę #RedmiNote9S już w czwartek o 18:00 na naszym kanale YouTube i Facebooku.#PowerToWin

Gepostet von Xiaomi Polska am Dienstag, 14. April 2020

Redmi Note 9S nie jest zagadką – to model bliźniaczy z Redmi Note 9 Pro, zaprezentowanym w Indiach. Szczegóły jego specyfikacji można odnaleźć tutaj.

Pozostaje pytanie – jakie inne produkty pokaże nam Xiaomi? Co chcielibyście zobaczyć? Pozostaje czekać na więcej wieści – kiedy transmisja się zakończy, niezwłocznie Wam je przekażemy!

Czytaj też:  Xiaomi Mi TV Q1 75" - Firma celuje w klasę premium. Cena nie jest wygórowana

Źródło: Facebook Xiaomi


Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Tłumacz MIUI na język polski. Lubi odkrywać różne nowości w oprogramowaniu - wiele wiadomości na temat nowych funkcjonalności wychodzi właśnie od niego. Pomaga ludziom w różnych kwestiach związanych z Xiaomi. Kontakt: Telegram bądź forum miuipolska.pl bądź e-mail.