Redmi Note 8 Pro w Polsce

Kacper Skrzypek
2 komentarze

Dziś w Katowicach zaprezentowany został następca stosunkowo popularnej linii smartfonów Redmi Note 7 – Redmi Note 8 Pro. Oprócz samej prezentacji produktu przedstawiciele firmy poinformowali także o sukcesach marki i jej planach na najbliższą przyszłość.

Z informacji przekazanych przez Xiaomi wynika, że jest ono – według danych IDC – czwartym największym producentem smartfonów na świecie, wypuszczając na rynek w drugim kwartale 2019 roku ponad 32 miliony sztuk swoich urządzeń. Znajduje się ono także na 74. pozycji w rankingu Top 100 najcenniejszych marek świata oraz jest czwartą największą chińską firmą eksportową. Oprócz tego uplasowało się także ono tuż za podium, jeśli chodzi o sprzedaż urządzeń w Europie Zachodniej i na 3. miejscu w Europie Środkowej i Wschodniej.

Oprócz tego dowiedzieliśmy się o historii marki w Polsce, o tym, że plasuje się ona u nas na 3. miejscu pod względem sprzedaży i o tym, że już w sobotę, o godzinie 10:00, zostanie otwarty kolejny Mi Store – tym razem w Olsztynie.

Zaraz po tych informacjach przyszła kolej na prezentację gwoździa programu – czyli Redmi Note 8 Pro. Ponieważ wiele z informacji, o których mówiono na tej konferencji, już wcześniej znaliśmy, nie będziemy streszczać tej części konferencji i przejdziemy do sprawy najważniejszej, czyli cen na polskim rynku:

  • 1099 zł za wersję 6/64,
  • 1199 zł za 6/128 GB.

Telefon będzie dostępny w 3 kolorach: ciemnozielonym, czarnym i białym. Czy to dobre ceny? Powoli w tej cenie można znaleźć, nawet troszkę dopłacając, Mi 9 SE bądź Mi 9 Lite – trudno ukrywać, że Xiaomi puszcza na rynek zdecydowanie za dużo modeli i potem ciężko umieścić je w dobrych półkach cenowych. Czy smartfon zainteresuje masowego konsumenta? Zobaczymy…

Flash Sale na mi-home.pl rusza 30 września, na mi-store.pl 3 października. Przedsprzedaż – od 4 do 10 października na mi-home.pl, mi-store.pl, w sklepach Mi Store oraz niektórych innych sklepach z elektroniką, a otwarta sprzedaż zaczyna się 11 października.

Xiaomi nawiązało współpracę z ESL – będzie ono patronowało najbliższym Mistrzostwom Polski w gamingu, które odbędą się w Katowicach już jesienią.

Jeśli ktoś jest zainteresowany zapisem z transmisji, może obejrzeć go tutaj.

źródło: Facebook Xiaomi

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner