Redmi Note 8 certyfikowany – co nas czeka?

Kacper Skrzypek
3 komentarze

Dziś w bazie danych amerykańskiego urzędu certyfikacji FCC pojawiła się certyfikacja modelu M1908C3JG, który – po wprowadzeniu IMEI z dokumentów FCC – okazuje się być następcą obecnego zaledwie od pół roku na rynku Redmi Note 7. Powitajmy Redmi Note 8!

Po wpisaniu IMEI z dokumentów FCC wyświetla się to. Mamy więc pewność, że to Redmi Note 8, a nie inny smartfon.

W dokumentach FCC pojawiły się także zdjęcia nowego smartfona oraz akcesoriów do niego. Pokazują one m.in. czytnik linii papilarnych z tyłu ekranu, wcięcie w kształcie łezki, cztery obiektywy aparatu (z czego jeden na pewno będzie miał rozdzielczość 64 Mpx) i logo Redmi z przodu telefonu. Ponadto telefon będzie wyposażony w port USB typu C, co pokazuje zdjęcie kabla USB dołączonego do zestawu.

Z dokumentów FCC wynika też, że telefon będzie dostępny w dwóch konfiguracjach – 3/32 GB oraz 4/64 GB. Nazwa modelu oraz jego codename ustalony przeze mnie – ginkgo – potwierdza również fakt, że – na szczęście dla osób, które chciałyby bardziej modyfikować swój telefon – Redmi Note 8 będzie nadal modelem ze Snapdragonem (choć nie wiadomo na razie, jakim) i nie będzie miał Mediateka G70T, jak przypuszczano wcześniej. Informacji o NFC jak na razie zabrakło.

Czy będzie to ciekawy następca swojego poprzednika, czy też telefon, którego zakup pod względem opłacalności będzie stać pod znakiem zapytania? Przekonamy się pewnie już niebawem – być może nawet 29 sierpnia.

Edit: po Internecie krąży także i inne zdjęcie, innego telefonu z innym układem aparatów i prawdopodobnie czytnikiem linii papilarnych w ekranie (choć ciężko stwierdzić). Czy będzie to Redmi Note 8 Pro? Zobaczymy…

źródło: własne, XDA

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner