Nasz news: znamy polską cenę Redmi Note 8 2021

Nasz news: znamy polską cenę Redmi Note 8 2021

Aktualizacja 19.07., 12:50: informację o cenie potwierdza także strona wyszukiwania Ceneo. Za informację dziękuję Damianowi Kucharskiemu z gsmmaniak.pl!

Blisko dwa miesiące temu swoją premierę miał delikatnie zmieniony pod względem procesora Redmi Note 8 2021. Obecność europejskiej wersji MIUI wskazywała na to, że ten model w przyszłości pojawi się także w naszym kraju. Na stronie sklepu mi-home.pl pojawiła się zakładka tego produktu, zaś dzisiaj z tego samego źródła dowiadujemy się, ile ten telefon będzie w Polsce kosztować.

Odpowiedź na to pytanie znajduje się w kodzie strony:

Z powyższego zrzutu wynika, że Redmi Note 8 2021 będzie u nas kosztować 699 złotych.

Czy to dużo? Jeśli patrzeć na to pod kątem sensowności wydawania odrobinę odświeżonej wersji średniaka sprzed dwóch generacji, z pewnością tak. Xiaomi robi w segmencie niskobudżetowym praktycznie konkurencję samo dla siebie, ale co z jakością oprogramowania, które musi być dostosowane pod taką ilość modeli…? Cóż, zobaczymy z czasem, czy ten model odniesie sukces w Polsce.

Czytaj też:  Inteligentny zamek do drzwi Xiaomi Face Recognition X

źródło: informacja własna

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz. Mail: [email protected]