Redmi Note 11S 5G. Nowy smartfon w “rodzinie” Redmi Note 11

Adam Błażejewski
2 komentarze

Tegoroczna seria smartfonów z serii Redmi Note 11 powiększy się o kolejny wariant. Tym razem mowa jest o modelu, który nosi nazwę Redmi Note 11S 5G. Potwierdzenie właśnie takiej nazwy przyniosło sprawdzenie jednego z numerów IMEI.

Urządzenie to ukrywa się pod wewnętrzną nazwą kodową K16B. Podobne oznaczenie, K16A, należało do POCO M4 Pro 5G, które w Chinach zostało wypuszczone jako Redmi Note 11 5G.

Obecnie jedynym globalnym modelem serii Redmi Note 11 obsługującym 5G jest model Note 11 Pro 5G. Zapewne nowy model ma być kolejną tańszą alternatywą dla tych, którzy niespecjalnie chcą kupować najdroższe warianty bądź mają mniejszy budżet. Powstaje wtedy jednak pytanie: po co wypuszczany był POCO M4 Pro 5G i czym będzie się od niego różnić Redmi Note 11S 5G? Na pewno nie procesorem — układ będzie taki sam, czyli Mediatek Dimensity 810.

Pozostaje czekać. Biorąc pod uwagę, iż Redmi Note 11S 5G jest już w bazie danych IMEI, jego oficjalny pokaz to tylko kwestia czasu. Ile jeszcze modeli pojawi się na rynku w najbliższym czasie? Tego nie wie nikt…

Źródło: GsmArena

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner