POCO X4 Pro 5G i POCO M4 Pro 4G – debiut 28 lutego

Kacper Skrzypek
2 komentarze

Dziś oficjalnie potwierdzono to, co w przeciekach pojawiało się od kilku dni, czyli datę premiery nowych smartfonów submarki Xiaomi, POCO. POCO M4 Pro oraz POCO X4 Pro 5G zadebiutują podczas targów MWC w Barcelonie 28 lutego. Rozpoczęcie transmisji zaplanowano na 13:00 czasu polskiego.

Oba smartfony w pewnym sensie są już na rynku, bowiem oprogramowanie dzielą one odpowiednio z Redmi Note 11S oraz Redmi Note 11 Pro 5G. Dzięki wcześniejszym przeciekom (z kodu MIUI oraz z Niemiec) potwierdziło się również i to, że POCO X4 Pro 5G będzie wyposażone nie w Snapdragona z serii 8 tak jak poprzednik, ale w Snapdragona 695 5G. Pod względem wydajności trzeba się przygotować zatem na znaczny regres, przynajmniej w przypadku telefonu z serii “X”. POCO M4 Pro będzie natomiast mieć na pokładzie najpewniej ten sam procesor, co w Redmi Note 11S, czyli Mediateka Helio G96.

Niezwłocznie po globalnej premierze przedstawimy kluczowe aspekty nowych urządzeń, a także ich globalną cenę. Kiedy pojawią się one w Polsce? Zobaczymy…

źródło: POCO via GSMArena

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner