Czy Redmi K60 zadebiutuje jeszcze w grudniu?

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Plotki na temat serii Redmi K 60 krążą w internecie od dawna. Dzisiaj, marka udostępniła plakat wskazujący na zbliżającą się premierę.

Zapowiedź premiery Redmi K60

Według informacji opublikowanych na oficjalnym koncie Redmi za pośrednictwem portalu Weibo seria ta skupi się na ultrawysokiej wydajności.

Redmi K60 pojawić ma się jako pierwszy prezent noworoczny w 2023 roku. Wszystko wskazuje na to, że premiera może odbyć się w pierwszym tygodniu stycznia 2023. Jednakże inne plotki na portalu Weibo głoszą, iż smartfony te mogą zadebiutować jeszcze w grudniu. Niektórzy blogerzy podają datę 27 grudnia.

Mówiąc o specyfikacji, w modelu Redmi K60 znajdziemy najprawdopodobniej najnowszy procesor Snapdragon 8 Gen 2.  Co ciekawe Redmi K60 Pro będzie zasilany przez zeszłoroczny procesor Snapdragon 8 Plus Gen 1. Natomiast model Redmi K60E wyposażono w układ MediaTek Dimensity 8200.

Zgodnie z kodem źródłowym MIUI, Redmi K60 oraz K60 Pro działać będą pod kontrolą systemu operacyjnego Android 13 z najnowszą nakładką MIUI 14. Natomiast Redmi K60E będzie dostępny z systemem Android 12 oraz MIUI 13. Szybkość ładowania przewodowego w tym modelu wynosić ma 67 W, a w pozostałych dwóch modelach 120 W.

Prawdopodobnie Redmi K60 Pro zadebiutuje na rynku globalnym pod nazwą POCO F5. Jeśli tak się stanie to będzie to pierwszy smartfon marki POCO z wyświetlaczem 2K.

Źródło: GizmoChina

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner