Redmi K50 może pojawić się niebawem

Redmi K50 może pojawić się niebawem

Już kilka miesięcy temu pojawiły się pierwsze plotki dotyczące Redmi K50. Mimo premiery Redmi K40 na początku tego roku, producent nie zamierza czekać z premierą następnej generacji tego modelu do następnego roku.

Nowe plotki na temat serii Redmi K50 pochodzą bezpośrednio od dyrektora generalnego Redmi Lu Weibing, który udostępnił ankietę na portalu Weibo, w której zapytał użytkowników, jakie funkcje chcieliby zobaczyć w przyszłych urządzeniach K50. Chiński bloger Digital Chat Station udostępnił niektóre, bardzo ogólne informacje ze specyfikacji technicznej omawianych urządzeń.

Redmi K50 posiadać ma ultraszybkie ładowanie, zoptymalizowane nagrywanie wideo oraz rejestrowanie obrazu, co więcej, poprawiony ma być też wyświetlacz. Z racji, iż to sam dyrektor firmy Redmi opublikował ten wpis, w sieci pojawiła się masa plotek na temat nadchodzących urządzeń. Najnowsza seria ukaże się prawdopodobnie pod koniec roku, mowa jest o jesieni. Producent nie opublikował jeszcze oficjalnej daty premiery. W Internecie można znaleźć wiele grafik na temat tego modelu, lecz żadna z nich nie została potwierdzona.

Czytaj też:  Polska infolinia Xiaomi

Czekamy zatem na dalsze informacje lub oficjalne komunikaty ze strony Redmi.

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.