Qualcomm Snapdragon 865 i 765 oficjalnie

Qualcomm Snapdragon 865 i 765 oficjalnie

Podczas Qualcomm Snapdragon Tech Summit 2019 zostały zaprezentowane dwa nowe układy: Qualcomm Snapdragon™ 865 oraz model 765, gotowe na wsparcie technologii 5G.

Lin Bin, jeden z założycieli i wiceprezes zarządu Xiaomi Corporation podczas konferencji poinformował, że Xiaomi Mi 10 będzie jednym z pierwszych smartfonów wyposażonych w Snapdragon™ 865. Premiera telefonu zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2020 roku. Ponadto, 10 grudnia 2019 roku, zadebiutuje Redmi K30. Sercem smartfona będzie Qualcomm Snapdragon 765G Mobile Platform. “G” oznacza Gaming i jest najwydajniejszą wersją serii Snapdragon 765.

Lin Bin podczas Qualcomm Snapdragon Tech Summit 2019 podał, że 427 mln telefonów Xiaomi pracuje na układach Qualcomm.

Wcześniej Lei Jun, prezes Xiaomi, ogłosił, że inteligentna fabryka Xiaomi 5G jest prawie ukończona i produkcja rozpocznie się pod koniec grudnia. “Fabryka Przyszłości” Xiaomi będzie wykorzystywać na dużą skalę technologie takie, jak: zautomatyzowane linie produkcyjne, sieć 5G, roboty, „big data” i platformy usług w chmurze. W fabryce, w ciągu minuty, będzie można wyprodukować 60 wysokiej klasy smartfonów, co oznacza wzrost wydajności o ponad 60% w porównaniu z tradycyjnymi fabrykami.

Więcej informacji na ten temat Qualcomm Snapdragon Tech Summit 2019  i współpracy z Xiaomi znajduje się pod tym adresem: tutaj

Czytaj też:  Xiaomi prezentuje inteligentny dalmierz laserowy

Źródło: Informacja prasowa

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.