Premiera zegarka Xiaomi Watch S1 Pro

Adam Błażejewski
2 komentarze

Podczas wczorajszego dnia premier obok takich urządzeń jak Xiaomi MIX Fold 2, Redmi K50 Ultra czy też słuchawek dousznych Xiaomi Buds 4 Pro premiery swej doczekał się również smartwatch Xiaomi Watch S1 Pro.

Zegarek wyposażono w ekran AMOLED o przekątnej 1,47″ o rozdzielczości 480 × 480 pikseli i gęstości pikseli 326 PPI. Jasność maksymalna tego ekranu wynosi 600 nitów. Działa on pod kontrolą nowego autorskiego systemu operacyjnego MIUI for Watch, który obsługuje ogólnosystemowe połączenie między smartfonem a smartwatchem w celu efektywnej współpracy.

Watch S1 Pro

Xiaomi Watch S1 Pro obsługuje szybkie parowanie ze smartfonami Xiaomi, szybką synchronizację ustawień telefonu jednym kliknięciem, tryb Nie przeszkadzać, udostępnianie hasła Wi-Fi, powiadomienia o połączeniach telefonicznych, przypomnienia oraz wiele więcej funkcji znanych z innych urządzeń wearable firmy. W połączeniu ze smartfonem Xiaomi po kliknięciu powiadomienia na zegarku telefon zostanie automatycznie odblokowany. Jedną z najważniejszych zmian dotyczących powiadomień jest brak wielokrotnego ich wyświetlania. Po odczytaniu powiadomienia na jednym urządzeniu znika ono na drugim.

Ponadto zegarek ten obsługuje połączenia z wieloma urządzeniami. Mowa tu o projekcji ekranu na przykład na telewizorze. Smartwatch ten obsługuje wiele popularnych chińskich aplikacji firm trzecich, takich jak NetEase Cloud Music, Baidu Map, Scientific Calculator, Tick List itp. Nie wiadomo, czy w przypadku globalnej premiery podobnego wsparcia doczekają się znane globalnie aplikacje.

Oczywiście nie zabrakło w nim funkcji monitorowania stanu zdrowia takich jak pomiar temperatury skóry, monitorowanie fazy sen, tętno, poziom natlenienia krwi, ciśnienie oraz licznik kroków. Dostępnych jest również ponad 100 trybów ćwiczeń wykrywanych automatycznie. Pojemność baterii w tym modelu to 500 mAh i według producenta w zupełności wystarczy ona na 14 dni pracy przy jednym ładowaniu.

Smartwatch ten Xiaomi wyceniło na kwotę 1499 juanów (około 1008 zł). Tak jak w przypadku słuchawek Xiaomi Buds 4 Pro, tak i tu nie potwierdzono dostępności tego produktu na rynku globalnym. Miejmy nadzieję, że tak jak poprzednia generacja tego zegarka, tak i ta trafi również na nasze półki sklepowe.

Źródło: XiaomiToday

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner