Premiera Xiaomi Mi Band 7 Pro

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Dziś podczas chińskiej premiery serii telefonów Xiaomi 12S, które były głównymi bohaterami tego wydarzenia, firma zaprezentowała również opaskę Xiaomi Mi Band 7 Pro.

Wyposażono ją w 1,64-calowy ekran AMOLED, który wypełnia teraz 87,7% powierzchni przedniego panelu, co poprawia jego czytelność względem poprzedniej generacji. Wyświetlacz ten posiada funkcję inteligentnej regulacji poziomu jasności, czego z pewnością mocno brakowało w poprzednich generacjach Mi Bandów. Nowa opaska posiada również tryb Always-on Display, który – jak nazwa wskazuje – wyświetla podstawowe informacje, takie jak czas, przez cały czas korzystania z urządzenia, ale w celu oszczędności energii robi to w ramach czarno-białej gamy kolorów. Konstrukcja pasków pozwala natomiast na bardzo łatwą ich wymianę.

Po raz pierwszy w serii Mi Band producent dodał moduł GPS, który jest w stanie wyszukać i lokalizować urządzenie na podstawienie sygnału z pięciu satelitów. Najnowsza generacja obsługuje teraz łącznie 117 trybów sportowych. Oprócz funkcji sportowych Xiaomi Mi Band 7 Pro obsługuje również monitorowanie tętna, jak i saturacji krwi w ciągu doby. Opaska ta powiadomi nas, gdy dane te będą odbiegać od normy. W nowej opasce nie zabrakło także funkcji monitorowania snu. Może ona rejestrować czas i poziom snu każdej nocy oraz monitorować nawet sporadyczne drzemki w ciągu dnia.

Xiaomi Mi Band 7 Pro będzie sprzedawany w Chinach od dzisiaj w cenie 379 juanów (około 255 zł). Przypominamy, iż przed konferencją Xiaomi poinformowało, że wszystkie prezentowane urządzenia dostępne będą wyłącznie w Chinach. Na chwilę obecną nie posiadamy informacji, czy opaska ta dostępna będzie również na rynku globalnym.

Źródło: XiaomiToday

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner