Premiera Redmi Note 10 w Polsce

Premiera Redmi Note 10 w Polsce

Dziś o 15:00 polski oddział Xiaomi zorganizował konferencję, podczas której zaprezentowane zostały nowe produkty z serii Redmi Note 10, które zadebiutują w naszym kraju. Poznaliśmy także ich ceny.

Szczegółowe specyfikacje omawianych dzisiaj urządzeń opublikowałem w artykule dotyczącym ich globalnej premiery. W tym miejscu poświęcę zatem swoją uwagę przede wszystkim temu, czego na globalnej premierze nie było, czyli dostępności smartfonów w naszym kraju.

W Polsce będą dostępne modele wszystkie modele pokazane podczas globalnej konferencji: Redmi Note 10, Redmi Note 10S, Redmi Note 10 5G oraz Redmi Note 10 Pro.

Ceny nowych modeli:

  • Redmi Note 10 4/64 GB 899 zł,
  • Redmi Note 10 4/128 GB 999 zł,
  • Redmi Note 10 Pro 6/64 GB 1299 zł,
  • Redmi Note 10 Pro 6/128 GB 1399 zł,
  • Redmi Note 10 Pro 8/128 GB 1499 zł.
Czytaj też:  Zmiany w Magisku — co dalej z ukrywaniem roota przed aplikacjami?

Wersja Pro będzie dostępna w 3 kolorach: pomarańczowym, białym i czarnym. Podobnie będzie w przypadku wersji podstawowej oraz S, aczkolwiek wersję pomarańczową w Redmi Note 10 zastąpi wersja zielona, zaś w wersji S jasnoniebieska. Redmi Note 10 5G będzie sprzedawany w 4 kolorach: zielonym, niebieskim, białym i czarnym.

W przedsprzedaży Redmi Note 10 Pro, która odbędzie się 1 kwietnia w autoryzowanych sklepach takich jak mi-home.pl, mimarkt.pl i mi-store.pl, a także sklepach z elektroniką i u operatorów, wraz z Redmi Note 10 Pro będzie można zakupić za symboliczną złotówkę nowy smartwatch Xiaomi, Mi Watch Lite. Liczba produktów w promocji jest ograniczona.

Redmi Note 10 w regularnej sprzedaży pojawi się już 27 marca, jednak dziś, 25 marca, o godz. 16:00 w autoryzowanych sklepach Xiaomi, czyli na przykład na mi-home.pl, a także w sklepach z elektroniką i u operatorów, odbędzie się flash sale, podczas którego będzie można zakupić ten model o 200 złotych taniej. Promocja trwa do końca jutrzejszego dnia.

Czytaj też:  Xiaomi chce produkować auta wraz z FAW?

Redmi Note 10S oraz 5G będą dostępne w Polsce niedługo, nie ujawniono ich cen.

Co sądzicie o nowych telefonach, a w szczególności o ich cenach?

źródło: zapis livestreama

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz.