Premiera Mi Band 6

Adam Błażejewski
12 komentarzy

W dniu wczorajszym odbyła się kolejna premiera Xiaomi, na której producent zaprezentował najnowszą edycję swojej najlepiej sprzedającej się w Chinach, jak i na całym świecie opaski.

W nawiązaniu do długoletniej tradycji oraz funkcjonalnego stylu, całkowicie nowa opaska została wzbogacona o pełnoekranowy wyświetlacz dotykowy AMOLED z przekątną 1,56″. Unikalny ekran w kształcie “bieżni” oferuje rozdzielczość 326PPI i około 50% więcej miejsca na ekranie niż jego poprzednik. Zapewnia on użytkownikowi komfortowe przeglądanie powiadomień w podróży, jak i podczas intensywnego treningu. W celu dostosowania opaski do własnych potrzeb i gustu, producent wyposażył ją w ponad 60 motywów oraz 130 wzorów tarcz z możliwością dodania własnej. Pozwolić ma to dostosować prawie każdy detal wyświetlany na ekranie.

MiBand 6 posiada ponad 30 trybów ćwiczeń. Z uwagi na istniejącą sytuacje epidemiologiczną na świecie, producent zwrócił uwagę na tryby ćwiczeń w pomieszczeniach. Od teraz użytkownicy będą mogli używać opasek podczas takich treningów jak rozciąganie, gimnastyka i taniec. Urządzenie to oferuje również automatyczne wykrywanie 6 podstawowych aktywności fizycznych z certyfikatem wodoodporności do 50 m. Bateria o pojemności 125 mAh zapewni pracę urządzenia przez 14 dni na jednym ładowaniu. Natomiast podczas używania opaski z włączoną funkcją oszczędzania energii czas ten wydłużyć ma się do 19 dni. NFC pojawi się na pewno w Chińskiej wersji tego urządzenia, na premierze globalnej niestety nie było o tym żadnej wzmianki. Łączność zapewni nam Bluetooth 5.0. Dostępne kolory to:

  • czarny,
  • pomarańczowy,
  • żółty,
  • oliwkowy,
  • kość słoniowa,
  • niebieski.

Xiaomi poważnie traktuje codzienne monitorowanie stanu zdrowia. W tym celu dodano nowe funkcje. Najnowszy MiBand oferuje pomiar natlenienia krwi SpO23, dokładne i ciągłe monitorowanie tętna, ulepszoną funkcję wykrywania wszystkich cykli snu oraz poziomu stresu.

Producent wycenił to urządzenie na równowartość 45 euro (około 210 zł). Do sprzedaży trafić ma pod koniec kwietnia. Dostępna będzie we wszystkich znanych sklepach z elektroniką oraz na oficjalnych stronach.

Kup telefon Xiaomi

z funkcją nagrywania rozmów!
Subskrybuj
Powiadom o
guest

12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner