Prawdopodobna certyfikacja Xiaomi CIVI 2

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Pierwsza generacja smartfona Xiaomi CIVI zadebiutowała na rynku, w 2021 roku. Był to telefon, którego wzornictwo oraz kolorystyka dedykowane były głównie kobietom. Kilka miesięcy temu zaprezentowany został wariant CIVI 1S, a teraz w sieci pojawiły się informacje, jakoby nowa generacja pod nazwą CIVI 2 została właśnie certyfikowana w Chinach.

Certyfikacja Xiaomi CIVI 2?

Na portalu Twitter bloger Mukul Sharma poinformował, że na stronie chińskiego Ministerstwa Przemysłu i Technologii Informacyjnych (CMIIT) pojawiła się certyfikacja nowego urządzenia, którym ma być Xiaomi CIVI 2. Certyfikowany smartfon ukrywa się pod kodem 2209129SC. Certyfikacja ta świadczy o tym, iż model ten wkrótce zostanie wprowadzony na rynek. Z certyfikacji tej jasno nie wynika, że chodzi właśnie o opisywany model. Są to wyłącznie spekulacje i przypuszczenia.

W certyfikacji tej znajdziemy informacje o tym, iż smartfon ten wyposażony będzie w moduł łączności 5G oraz będzie obsługiwał dwie karty SIM. Ponadto pracować on będzie pod kontrolą systemu operacyjnego Android 12 z nakładką MIUI. Według plotek z portalu Weibo Xiaomi CIVI 2 napędzany będzie przez procesor Snapdragon 7 Gen 1. Dodajmy, iż CIVI 1 wyposażony był w procesor Snapdragon 778G, natomiast model CIVI 1S w Snapdragon 778G+.

Xiaomi CIVI 2 posiadać ma ekran OLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz oferujący rozdzielczość Full HD+, Dolby Vision oraz czytnik linii papilarnych umieszczony w ekranie. Szczegóły dotyczące konfiguracji, jak i specyfikacji technicznej aparatu głównego urządzenia nie są jeszcze znane.

Źródło: GizmoChina

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner