POCO X5 GT zadebiutuje niebawem

Adam Błażejewski
2 komentarze

Po zaprezentowaniu POCO X5 5G oraz POCO X5 Pro na światowym ryneku wydaje się, że sub-marka Xiaomi jest już blisko wprowadzenia na rynek kolejnego modelu z tej serii jakim będzie POCO X5 GT. 

POCO X5 GT zadebiutuje niebawem

Zgodnie z najnowszymi informacjami z Chin, kolejne urządzenie o numerze 23049PCD8G z brandem POCO zostało certyfikowane przez jednostkę IMDA. To samo urządzenie zostało wcześniej zauważone w bazach TKDN i BIS.

Na stronie znajdziemy informacje takie jak funkcjonalność 5G oraz obsługę Wi-Fi, Bluetooth oraz NFC. Oprócz tych szczegółów z certyfikacji nie podano więcej informacji o specyfikacji tego modelu.

Źródło: XiaomiToday

Najprawdopodobniej POCO X5 GT będzie rebrandem zbliżającego się Redmi Note 12 Turbo (lub 12T), który to niebawem powinien zadebiutować wyłącznie w Chinach. X5 GT powinien być wyposażony w ekran OLED o przekątnej 6,67″ o rozdzielczości Full HD+ z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Ponadto urządzenie to powinno działać pod kontrolą nowego procesora Snapdragon 7 Gen 2 (który również zadebiutuje w Redmi Note 12 Turbo). Z plotek wynika, iż wspierany on będzie do 12 GB pamięci RAM oraz do 512 GB pamięci ROM.

Konfiguracja aparatów również powinna być bardzo zbliżona, jeśli nawet nie taka sama jak w chińskim odpowiedniku. Mowa tu o 50-megapikselowej matrycy aparatu głównego, 8-megapikselowej ultraszerokokątnej oraz 2-megapikselowej matrycy aparatu makro. Natomiast z przodu znajdziemy, 16 megapikselowy aparat do selfie. Energii dostarczać powinna duża bateria o pojemności 5500 mAh obsługującą szybkiego ładowania o mocy 67 W.

Źródło: XiaomiToday

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner