POCO X3 Pro przechodzi przez certyfikację NBTC.

POCO X3 Pro przechodzi przez certyfikację NBTC.

We wrześniu, minionego roku, firma zaprezentowała światu smartfon POCO X3. Obecnie producent przygotowuje się do premiery wersji Pro tego modelu, która niedługo ma pojawić się na rynku.

Urządzenie to, ukrywające się pod nazwą kodową M2102J20SG przeszło przez proces certyfikacji NBTC. To sugeruje, że oficjalna premiera telefonu nastąpi niebawem, aczkolwiek nie mamy jeszcze potwierdzenia od firmy.

Zaledwie kilka dni temu ten sam smartfon otrzymał certyfikaty od Bureau of Indian Standards (BIS) w Indiach oraz Standard and Industrial Research Institute of Malaysia (SIRIM), organ regulacyjny w Malezji, Eurazjatycką Komisję Gospodarczą (EWG) w Rosji, Federalną Komisję Łączności (FCC) w USA, Infocomm Media Development Authority (IMDA) z Singapuru, a także władze TUV Rheinland. Jak można zauważyć, producent działa z rozmachem i certyfikuje swój nowy model na szeroką skalę.

Czytaj też:  MIUI 21.9.22

Na razie nic nie wiadomo o pełnej specyfikacji, ale niektóre raporty wskazują, że urządzenie będzie zasilane chipsetem SM8150. Jest to rodzina procesorów należąca do Snapdragon 855 i Snapdragon 855+. Krążą również plotki, iż Snapdragon 860 może być zastosowany przy jego produkcji.

Na tylnej jego obudowie mają znajdować się cztery aparaty. Prawdopodobna rozdzielczość głównego aparatu to 48 megapixeli. Nie zabraknie też obiektywu szerokokątnego, oraz ultraszerokokątnego. Telefon będzie mógł wykonywać zdjęcia w trybie makro we współpracy z wbudowanym czujnikiem głębi. Spodziewamy się, że więcej szczegółów na temat POCO X3 Pro pojawi się już w najbliższych dniach.

Źródło: GizmoChina

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.