POCO Wireless Neckband

POCO Wireless Neckband

Firma w zeszłym roku poinformowała, iż wkrótce zaprezentuje nowe produkty w kategorii akcesoriów do smartfonów. Jeden z nich obejmuje segment audio. Będą nim bezprzewodowe słuchawki stereo o nazwie POCO Pop Buds.

W zeszłym miesiącu POCO Pop Buds pojawiły się na liście Bluetooth SIG. Jest to nic innego, jak rebrand dostępnych już słuchawek Redmi AirDots 3 Pro. Teraz pojawiły się one na stronie internetowej certyfikacji BIS, wskazując tym samym na rychłą premierę. Produkt ten ukrywa się pod nazwą kodową LYXQEJ05WM.

Słuchawki Mi Neckband Pro, wprowadzone na rynek na początku tego roku, również mają ten sam numer modelu. To dodatkowo utwierdza nas w przekonaniu, że jest to kolejny rebrandowany produkt POCO. Z reguły tak się dzieje w przypadku produktów, które nie są dostępne w Indiach. Jednak dość ciekawe jest, że POCO prezentuje produkt, który jest już dostępny pod marką Mi.

Czytaj też:  Nowy Xiaomi TV Stick certyfikowany w FCC

Słuchawki Mi Bluetooth Neckband Earphones Pro zawierają 10-milimetrowe przetworniki basowe i obsługują podwójną eliminację szumów, w tym ANC i ENC. Aktywna redukcja szumów w słuchawkach może zmniejszyć hałas otoczenia nawet o 25 dB. Posiadają również tryb audio o niskim opóźnieniu 125 ms. Energię zapewnia litowo-jonowa bateria o pojemności 150 mAh, która według oficjalnych informacji pozwala na 20 godzin pracy przy jednym ładowaniu. Do ładowania wykorzystywany jest port micro-USB. Co więcej, posiadają one certyfikat IPX5, dzięki czemu są odporne na zachlapanie i pot. Łączność z urządzeniem zapewnia Bluetooth 5.0. Waga tych słuchawek to zaledwie 36 g.

Sprzedawane są one w dwóch wariantach kolorystycznych, czarnym i niebieskim, a ich cena w Indiach wynosi po przeliczeniu około 92 zł. Teraz pytanie, kiedy firma zaprezentuje ten produkt? Najbardziej prawdopodobny termin to dzień, w którym odbędzie się premiera POCO X3 GT i POCO F3 GT. Ten ostatni został niedawno certyfikowany przez BIS, co przybliża jego debiut. Premiera ta powinna odbyć się w trzecim kwartale 2021 roku, czyli wcale nie w tak odbiegłym terminie. Warto jednak przypomnieć, iż obydwa wspomniane telefony nie będą, póki co, dostępne w Europie, zatem kwestia dostępności opisywanych słuchawek pod tą konkretną nazwą na Starym Kontynencie pozostaje wciąż otwarta.

Czytaj też:  Polska premiera Xiaomi 11T i Xiaomi Pad 5

Źródło: GizChina

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.