POCO potwierdza wprowadzenie na rynek następcy POCO M3 Pro

POCO potwierdza wprowadzenie na rynek następcy POCO M3 Pro

POCO M4 Pro ma być spadkobiercą najlepiej sprzedającego się modelu M3 Pro, najnowszego średniaka z modułem 5G, który wprowadziła firma Xiaomi. Urządzenie zostało wysoko ocenione z dwóch powodów: przede wszystkim ze względu na stosunek jakości do ceny oraz wyglądu. To urządzenie próbowało wnieść powiew świeżego powietrza do mobilnego krajobrazu i rzeczywiście się udało. Czy POCO M4 Pro będzie w stanie zrobić to samo?

Najnowsze urządzenie ukrywa się pod nazwą modelu 21091116AG.

Z certyfikacji możemy wyczytać, że model ten będzie wyposażony w łączność 5G, dwuzakresową obsługę Wi-Fi 5, gniazdo dual-SIM, NFC oraz obsługę systemów pozycjonowania GPS, Glonass, BDS i Galileo. Urządzenie będzie dostępne w co najmniej dwóch konfiguracjach: 4 GB/64 GB oraz 6 GB/128 GB. Oczywiście spodziewamy się, że M4 Pro będzie działał pod kontrolą systemu Android 11 z nakładką MIUI 12.5 lub nawet MIUI 12.5 Enhanced.

Procesor POCO M4 Pro z pewnością będzie mocniejszy niż procesor M3 Pro, a zatem wydajniejszy chipset niż MediaTek Dimensity 700. Oznacza to, że częstotliwość odświeżania może być również wyższa niż u poprzednika, z wyświetlaczem 120 Hz. Oczywiście jak to przy certyfikacji i szczątkowych danych ze specyfikacji technicznej, nic nie jest jeszcze pewne.

Czytaj też:  POCO F4 GT po premierze. Oficjalna polska cena? 3 tysiące złotych

Źródło: XiaomiToday

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.