POCO może niedługo pokazać swój smartwatch

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

POCO to submarka firmy Xiaomi sprzedająca smartfony o wysokiej wydajności i bardzo dobrych podzespołach w przystępnych cenach. Natomiast w tym roku planuje ona zaprezentować swój pierwszy smartwatch i tym sposobem zadebiutować na rynku inteligentnych zegarków.

Informacją tą podzielił się Piyush Bhasarkar za pośrednictwem Twittera. W poście znajduje się zrzut ekranu z certyfikacji smartwatcha marki POCO na platformie Euroazjatyckiej Unii Gospdarczej (EEC).

Smartwatch nosi ozbaczenie M2131W1. Zegarek ten będzie prawdopodobnie produkowany przez spółkę 70mai. Firma ta jest jedną z marek, które Xiaomi obecnie integruje ze swoim ekosystemem Xiaomi IoT (Internet of Things). 70mai znane jest bardziej z produkcji wideorejestratorów, takich jak 70mai Dash Cam 1S, Dash Cam A400 i Dash Cam Pro Plus niż z produkcji zegarków.

W certyfikacie nie znajdziemy żadnej wzmianki na temat danych ze specyfikacji technicznej tego urządzenia i na ten moment jest to jedyna informacja dotycząca pierwszego smartwatcha submarki Xiaomi. W listopadzie zeszłego roku jeden z przedstawicieli firmy stwierdził jednak, iż strategią POCO będą smartfony oraz urządzenia IoT. Być może jesteśmy właśnie świadkami spełniania się tych zapowiedzi; zobaczymy, co pokażą pod tym względem najbliższe miesiące.

Źródło: GizmoChina


Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner