POCO F5 i POCO F5 Pro na zdjęciach z certyfikacji

Adam Błażejewski
4 komentarze

W ostatnich dniach pojawiły się informacje, iż smartfony POCO F5 oraz POCO F5 Pro przeszły certyfikację FCC. Teraz wyciekły zdjęcia obu tych urządzeń z odpowiednimi certyfikatami FCC. Te telefony to rebrandy chińskich modeli, odpowiednio Redmi Note 12 Turbo i Redmi K60.

POCO F5 i POCO F5 Pro na zdjęciach z certyfikacji FCC

Poniższe zdjęcia ujawniają kilka szczegółów na temat zbliżających się urządzeń. Wynika z nich, że POCO F5 i F5 Pro będą dostarczane w zestawie z adapterem szybkiego ładowania o mocy 67 W i kablem USB w komplecie. Ponadto certyfikaty FCC wskazują, że oba modele będą wyposażone w kilka opcji łączności, w tym obsługę wielu pasm 5G (więcej niż wersja chińska), moduł Bluetooth, Wi-Fi oraz NFC.

Oto zdjęcia z certyfikacji POCO F5 oraz POCO F5 Pro, które pojawiły się w Internecie. Obrazy, pokazują ogólne wymiary urządzenia mierzone linijką, jak i dołączoną do nich ładowarkę. Ponadto widoczne jest również rozmieszczenie fizycznych przycisków głośności oraz zasilania po prawej stronie, jak i wejście na kartę SIM po lewej. Na spodzie urządzenia znajduje się port USB typu C, a także maskownica głośnika.

POCO F5

POCO F5 Pro

Według plotek z portalu Weibo premiera obu modeli spodziewana jest w dniach 25-27 kwietnia. Z racji, iż telefony marki POCO mieszczą się w średnim przedziale cenowym, a wydajność i możliwości tych urządzeń nie odbiegają znacząco od flagowych modeli, możemy spodziewać się dużego zainteresowania tymi smartfonami. Wszystko oczywiście zweryfikują ceny oferowanych produktów w dniu ich premiery.

Źródło: xiaomiui

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner